Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як в Китаї лікують підлітків від інтернет-залежності

Китай став однією з перших країн, які визнали інтернет-залежність клінічних розладом. Справедливо розсудивши, що найбільше від згубної пристрасті страждають підлітки, влада країни відкрили «виправні табори для молоді

Китай став однією з перших країн, які визнали інтернет-залежність клінічних розладом. Справедливо розсудивши, що найбільше від згубної пристрасті страждають підлітки, влада країни відкрили «виправні табори для молоді.

Пропоную поглянути на кадри суворих буднів підростаючого покоління Китаю.

В таборах, мало схожі на піонерські, панує армійський дух. Заняття проводять колишні військові. Найсуворіша дисципліна, багато фізичних навантажень і рутинних побутових обов’язків — все це, на думку авторів ідеї, ефективно відвертає юних китайців від моніторів з привабливим інтернетом.

Обов’язкові бесіди з психологом і суворе виконання всіх розпоряджень керівників. За непослух карають не тільки винного, але і всю групу. З розваг передбачено вивчення китайських народних танців.

Уряд взявся за проблему з усією серйозністю і планує відкрити в цілому 250 подібних таборів. Батьки китайських школярів, втомлені спостерігати, як їхні діти проводять практично весь свій вільний час за комп’ютерами, активно відправляють чад на «перевиховання». Ось тільки думку самих підлітків про таке дозвіллі поки невідомо.

Будинки китайські батьки намагаються забороняти підліткам сидіти цілими днями за монітором, але це не вирішує проблему. Місцеві інтернет-кафе завжди повним-повні геймерами

По фото не скажеш, що страждає комп’ютерною залежністю школярка рада відправитися в табір. Її супроводжує майбутня викладачка і старша родичка

Дисципліна в навчальних таборах сувора: сказали стояти — значить, стій!

Інструктори в навчальних таборах — колишні військовослужбовці

Покарання у навчальних таборах для страждають комп’ютерною залежністю дітей лунають щедро. Провинився один — відповідають усі

Носіння форми обов’язково в таборах для всіх учнів.

Поблажки для дівчаток не передбачені

Іноді дозволяється розважитися. Наприклад, трохи пограти

У таборі Qide Education Center в Пекіні страждають комп’ютерною залежністю юні китайці вивчають, в числі інших предметів, філософію Конфуція.

Оскільки комп’ютерну залежність вважають одним із проявів психічного розладу, деяких підлітків лікують відповідними медикаментами

Учнів у таборах навчають традиційному китайському львиному танцю

Заняття з психологом — обов’язкова частина програми для страждають комп’ютерною залежністю підлітків

Умови перебування в таборі нагадують армійські

Проблему інтернет-залежності вивчають китайські медики

Шведським столом в таборі і не пахне. Самостійне приготування їжі — частина «настанови на шлях істинний».

Закінчили курс ради попрощатися один з одним і повернутися додому.


Джерело: Голос Одеси 13 серпня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок