Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як стати найкращим батьком на світі: 8 кроків до щасливого дитинства

Немає чіткого правильного чи неправильного способу виховання дітей. Багато батьків задаються питанням, як стати хорошою мамою або татом. І навіть попри те, що єдиної відповіді не існує, психологи все ж дали деякі рекомендації, як зробити своє батьківство максимально успішним, інформує Ukr.Media.

Тримайте обіцянки. Часто ми щось обіцяємо своїм дітям, але в круговерті термінових справ і буденних обов'язків забуваємо про свої слова. Діти все пам'ятають — це раз. Не можна подавати дітям поганий урок у вигляді нестриманого слова — це два.

Виділяйте час на дітей. Завжди, навіть у найскладніший день у вас має бути хоча б пів години на спілкування з дитиною.

Одне спільне заняття в день. Виберіть щось з рутинної побутової роботи по дому, яку ви могли б виконувати з дитиною. Мити посуд, підмітати, виносити сміття, протирати пил — робіть це разом з дитиною кожного дня.

Слідкуйте за настроєм дитини. Кожен день емоції дитини повинні бути під вашим контролем. Не потрібно чіплятися до неї з розпитами. Просто дивіться на свою дитину і контролюйте, щоб вловити момент, коли їй потрібна допомога.

Похвала. Засипайте своїх дітей компліментами. Але з умовою, що вони будуть в рамках розумного. Для балансу використовуйте правило — на кожне зауваження ви повинні видати дитині по п'ять словесних заохочень.

Заборони не повинні бути різкими. Починайте пропозиції з ініціативних фраз. Замість "припини бігати" говоріть "ходи, будь ласка, спокійно".

Задовольняйте цікавість. Діти шукають відповіді на свої питання. Чим старше діти, тим складніше питання. Не допускайте ситуацій, коли підлітки йдуть за інформацією не до вас.

Слухайте. Коли дитина підходить до вас поговорити, прибирайте телефон, закривайте ноутбук, ставте на паузу свій плеєр. Дитину потрібно слухати. Виховання дітей — це говорити і слухати.


Джерело: Ukr.Media 29 липня 2019


Тегиправа дитини,   психологія,   виховання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.