Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Фахівці дослідили, чому деякі діти сплять довше за інших

Вчені з Лондонського університету за допомогою інфрачервоних відеокамер простежили за 101 дитиною впродовж ночі (коли дітям було п'ять тижнів, а потім - в три місяці). У цей період багато батьків чекають, що їх дитина почне більше спати вночі і менше плакати, розповідає Psych Central.

Дослідники шукали моменти, коли немовлята прокидалися, але могли знову заснути без участі батьків. Також фахівці вивчили анкети батьків. Вчені помітили, що у п'ять тижнів немовлята спали трохи більше 2 годин, а в три місяці стали спати близько 3,5 години. Тільки 10% немовлят у віці п'яти тижнів спали безперервно впродовж п'яти годин або більше в порівнянні з 45% дітей у віці трьох місяців, пише terrawoman.ua.

Приблизно чверть дітей, принаймні, один раз за ніч прокидалася і знову засинала без допомоги батьків. Ті діти, які могли це робити в п'ять тижнів, спали більше у віці трьох місяців. 67% таких дітей в три місяці спали безперервно впродовж 5 годин в порівнянні з 38% тих, хто не міг так засинати. У віці трьох місяців немовлята частіше смоктали пальці або руку в порівнянні з тим, коли їм було п'ять тижнів. Немовлята, котрі спали всю ніч у віці трьох місяців, смоктали пальці і руку довше. За словами вчених, це допомагало дітям регулювати свою поведінку.

Попередні дослідження показали: немовлята, котрі знаходяться на грудному вигодовуванні, прокидаються ночами через відчуття голоду. Проте в новому дослідженні фахівці не виявили відмінностей в часі сну між немовлятами, яких годували і не годували грудьми. До речі, те, що діти сплять всю ніч - помилка. Вони просто сплять впродовж триваліших періодів часу, а потім прокидаються і знову засинають. Виявляється, ця здатність розвивається в перші три місяці життя.


Джерело: Експрес онлайн 15 червня 2015


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   сон,   здоров'я дітей

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.