Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

До Ради можуть внести законопроект про реєстр педофілів

У Верховну Раду України планують подати законопроект про реєстр педофілів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в коментарі журналістам повідомила заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко.

Вона нагадала, що у ВР було створене міжфракційне депутатське об'єднання "Чужих дітей не буває", яке раніше вже розробило низку законопроектів, зокрема, щодо аліментів та домашнього насильства.

"Наступним нашим кроком ми хочемо, вже зроблений цей законопроект, подати закон про реєстр гвалтівників, педофілів, які знущаються над дітьми", - повідомила депутат.

Вона зауважила, що це необхідно для того, аби унеможливити продовження тієї "лавини" злочинів проти дітей, які відбуваються сьогодні в Україні.

Як повідомляв УНІАН, Рада планує скасувати обов'язкову судмедекспертизу для встановлення статевої зрілості дитини: ухвалено в першому читанні проект закону про внесення змін до статті 242 Кримінального процесуального кодексу України (№6070).  

 


Джерело: УНІАН 15 березня 2018


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.