Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

День дітей пройде без війни: Україна і РФ домовилися про припинення вогню

Українські військові у зоні АТО отримали наказ дотримуватися режиму тиші в Міжнародний день захисту дітей 1 червня.

Про це повідомив прес-центр штабу на своїй сторінці у Facebook. Зазначається, що 31 травня керівництво української армії віддало розпорядження командирам усіх рівнів про заборону використовувати будь-які види озброєння і боєприпасів у період з 00.00 годин 1 червня до 00.00 годин 2 червня.

"Втім, у разі виникнення з боку противника загрози життю військовослужбовців, мирних жителів, а також спроб зміни лінії зіткнення, підрозділи Збройних сил України будуть готові, виключно у відповідь, застосувати зброю", - підкреслюється в заяві.

Як повідомляв портал "Знай.ua", проросійські бандформування продовжують порушувати режим тиші та застосовувати заборонену Мінськими домовленостями зброю. ВСУ втримують контроль над зоною АТО дорогою ціною.

 


Джерело: Знай 01 червня 2017


Тегиправа дитини,   війна,   АТО,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок