Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чому діти помирають від обрізання?

В Італії помер п'ятимісячний хлопчик, якому вдома батьки зробили обрізання.

Після невдалого втручання дитину відправили до лікарні в Болоньї, де невдовзі вона померла. Місцева влада вже почала розслідування проти батьків.

Схожа ситуація сталася з дворічним хлопчиком у Римі, який у грудні помер після невдалого обрізання.

За даними благодійної організації Amsi, щорічно в Італії виконують близько 5000 обрізань, третина з яких нелегальна.

Зазвичай у закладах охорони здоров'я римо-католицької країни обрізання не роблять. Але в Італії багато іммігрантів з мусульманських країн, де ця хірургічна процедура є звичайним явищем.

Чи безпечне обрізання?

Мішель Робертс, редактор з питань здоров'я BBC News

Хоча це відносно проста медична процедура, вона не є повністю безпечною.

Лікарі можуть рекомендувати обрізання, якщо в людини дуже щільна крайня плоть - так званий фімоз, або пацієнт страждає від повторних інфекцій.

Є також певні свідчення того, що чоловіки, яким зробили обрізання, мають менший ризик заразитися на ВІЛ.

При цьому не зрозуміло, чи знижує ця процедура ризик інших інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Основними ризиками операції є кровотеча та інфекція.

Що в інших європейських країнах?

Обрізання дозволяється по всій Європі, хоча така практика стає все більш суперечливою.

Зокрема, суд Німеччини у 2012 році на місцевому рівні заборонив цю процедуру після невдалого обрізання в чотирирічного хлопчика. Однак уряд цієї країни пізніше пояснив, що ця процедура є легальною, якщо її виконують навчені спеціалісти.

Рада Європи рекомендувала країнам вживати заходи для забезпечення гарної медичної та санітарної практики при здійсненні обрізання.

А у Великій Британії в 2016 році суд постановив, що батько без згоди матері не може робити обрізання синам.


Джерело: ВВС Україна 26 березня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   обрізання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.