Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чоловік з ножем напав на дітей у парку в Японії і влаштував різанину

У місті Кавасакі в результаті нападу озброєного чоловіка загинули як мінімум три людини, постраждали щонайменше 15 осіб з яких восьмеро дітей.

Напад стався у парку, через який учні молодших класів йшли в школу. Нападник також отримав важке ножове поранення, ймовірно, поранив себе сам, повідомляє телеканал CNN.

Агенство NHK повідомило що одна дитина і двоє дорослих, серед яких і сам злочинець, перебувають в стані "зупинки серця і легенів". Таке формулювання пояснюється тим, що в Японії констатувати смерть мають право тільки лікарі, а співробітники швидкої допомоги, які зазвичай не мають медичної освіти, лише фіксують стан людини за зовнішніми ознаками. Фактично внаслідок інциденту загинуло щонайменше троє осіб.

Японське агенство Kyodo наводить іншу інформацію. За даними видання дитина, дорослий та нападник перебувають у важкому стані. Нападник отримав поранення в момент коли його затримала поліція.


Джерело: 24 канал 28 травня 2019


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   Японія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.