Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чоловік з ножем напав на дітей у парку в Японії і влаштував різанину

У місті Кавасакі в результаті нападу озброєного чоловіка загинули як мінімум три людини, постраждали щонайменше 15 осіб з яких восьмеро дітей.

Напад стався у парку, через який учні молодших класів йшли в школу. Нападник також отримав важке ножове поранення, ймовірно, поранив себе сам, повідомляє телеканал CNN.

Агенство NHK повідомило що одна дитина і двоє дорослих, серед яких і сам злочинець, перебувають в стані "зупинки серця і легенів". Таке формулювання пояснюється тим, що в Японії констатувати смерть мають право тільки лікарі, а співробітники швидкої допомоги, які зазвичай не мають медичної освіти, лише фіксують стан людини за зовнішніми ознаками. Фактично внаслідок інциденту загинуло щонайменше троє осіб.

Японське агенство Kyodo наводить іншу інформацію. За даними видання дитина, дорослий та нападник перебувають у важкому стані. Нападник отримав поранення в момент коли його затримала поліція.


Джерело: 24 канал 28 травня 2019


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   Японія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.