Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Англійці не дають своїм дітям гроші, а позичають на встановлений час

У Великобританії стосунки між батьками і дітьми дуже відрізняються, так у них не прийнято після школи жити з батьками. Також батьки не допомагають своїм повнолітнім дітям. Батьки можуть позичити грошей, але тільки на строго встановлений час, повідомляють іноземні ЗМІ.

Зазвичай  бюджет родини строго розпланований і британці вважають, що фінансова допомога розхолоджує молодь.
 
У зв'язку з цим, за статистикою, більшість британців роблять покупки техніки, відправляються у відпустку, або йдуть на навчання, використовуючи кредитну карту. Багато хто відмовляється від окремого житла, винаймає кімнату, так як це обходиться приблизно на третину дешевше. Зазвичай окрему квартиру знімають тільки пари, або друзі, оскільки жити одній людині в орендованій квартирі досить накладно.
 
В середньому 2-кімнатна квартира в Лондоні коштує 300-400 тис фунтів.


Джерело: УНН 28 листопада 2012


Тегиправа дітей,   гроші,   Великобританія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.