Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Amnesty International: В Ірані страчують неповнолітніх

Іран продовжує страчувати неповнолітніх, хоча вже два десятиліття є підписантом Конвенції про права дитини. Про це у вівторок, 26 січня, заявила міжнародна правозахисна організація Amnesty International.

За даними правозахисників, у період між 2005 та 2015 роками в Ірані було страчено 73 неповнолітніх. Чотирьох з них стратили минулого року. "Іран - одна з небагатьох країн, що продовжують проводити страти неповнолітніх, порушуючи таким чином абсолютну заборону на застосування смертної кари до осіб, які не досягли 18-річного віку на час вчинення злочину", - заявив представник Amnesty International на Близькому Сході Саід Бумедуга.

За даними організації, головними підставами страти неповнолітніх були вбивства, зґвалтування, порушення в сфері торгівлі наркотиками, а також злочини, що відповідають в національному законодавстві "богохульству". Згідно із законодавством, дівчата віком від 9 років і хлопці віком від 15 років можуть нести повну кримінальну відповідальність, у тому числі бути страченими.


Джерело: DW 27 сiчня 2016


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   підлітки,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.