Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Аброськін: 150 тис. наших дітей змушені навчатися в псевдодержавах, слухаючи, як київська влада знищує Донбас

Україна має зробити все можливе, щоб випускники шкіл з окупованих територій могли без перешкод виїздити звідти для навчання в українських ВНЗ, заявив заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко, який торгував до війни курятиною, ламає життя майже 20 тис. старшокласників, випускників 9-х та 11-х класів на окупованих територіях. Про це написав заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін у Facebook.

"150 тисяч наших дітей, які змушені навчатися в так званих закладах цієї псевдодержави, щодня слухати про перемоги "лідера" зі стажем реалізації курятини на ринку Слов’янська, слухати про те, як київська влада знищує Донбас... Завдяки "трудам" цього покидька, а також його кураторів-ляльководів наші громадяни та їхні діти живуть лише сьогоденням, бо не знають, що їх чекає завтра", – підкреслив він.

Аброськін закликав зробити все можливе, щоб випускники без будь-яких перешкод змогли отримати можливість виїхати на підконтрольну українській владі територію, щоб вступити до ВНЗ і відчувати підтримку держави.

"Ці діти – наші громадяни, і ми маємо нести за них відповідальність. А цей покидьок повинен залишитися з бурятами та поплічниками, і хай вони зжеруть один одного", – підсумував він.

У травні в Міносвіти повідомили, що вступники до ВНЗ України з окупованого Криму та окремих районів Донецької і Луганської областей зможуть подати документи через спеціальні освітні центри "Крим–Україна" та "Донбас–Україна", які будуть працювати з 4 червня.

Для абітурієнтів із Криму у ВНЗ передбачена квота 20% від обсягу державного замовлення. Водночас у 2018 році в наказах про зарахування з метою безпеки вступників їхні прізвища буде зашифровано.


Джерело: Гордон 11 червня 2018


Тегиправа дитини,   освіта,   Донбас,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.