Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

8 чарівних фраз, які потрібно говорити перед сном дитині будь-якого віку

Про силу слова писали ще в давнину. Словом Бог створив світ. Про значення слова в житті людини говорять і психологи. Ним можна морально вбити або надихнути на нові звершення. Особливо сприйнятливі до слів батьків діти. Які важливі фрази потрібно говорити дитині перед сном, щоб вона росла щасливою і здоровою.

Протягом дня може не вистачати часу сказати дитині приємні слова. Візьміть за правило повторювати малюкові ці фрази перед сном, щоб він відчував батьківську любов.

1. Якби я могла вибрати будь-яку дитину на світі, я б вибрала тебе. Така фраза допоможе малюкові відчувати свою важливість.

2. Я тебе люблю. Ми так рідко говоримо цю фразу людям, яких воістину любимо. Але ж ми справді любимо наших дітей просто за факт їх існування.

3. Ти великий (велика) молодець. Можна ще перерахувати чому.

4. Вибач мене. Багато батьків не вміють вибачатися перед дітьми. Вибачення - не показник вашої слабкості, навпаки, тільки сильні духом батьки можуть визнати помилки. Важливо миритися з дитиною після сварки до того, як вона засне, щоб вночі ви не лягали спати з образами.

5. Я вірю в тебе. Без віри батьків, дитині буде складно в зовнішньому світі. Важливо нагадувати дітям, що ви вірите в них.

6. Я рада, що ти є в моєму житті. Постійні моралі від батьків "дарують" дітям почуття непотрібності. Тому непогано було б нагадувати, що ви щасливі від їх присутності у вашому житті.

7. Ніхто не ідеальний. Особливо ця фраза буде корисна дитині, яка не впевнена в собі. Діти повинні знати, що кожна людина має право на помилку, як і право її виправити.

8. Дякуємо. Важливо дякувати дитини перед сном за щось хороше, що вона зробила сьогодні. Ваші слова подяки навчать її цінувати себе і цінувати інших людей.

 


Джерело: Рівне 1 19 квiтня 2019


Тегиправа дитини,   психологія,   виховання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок