Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЄСПЛ обговорить перегляд заборони на усиновлення громадянами США дітей з Росії

Колегія Великої палати ЄСПЛ 3 липня ухвалить, давати хід клопотаннями про перегляд раніше прийнятого рішення про дискримінаційний характер заборони на усиновлення громадянами США дітей з Росії, повідомили в прес-службі Європейського суду.

“У понеділок, 3 липня, група з п’яти суддів Європейського суду з прав людини розгляне прохання держав та заявників про передачу раніше винесених рішень у Велику палату”, — уточнили в суді.

Рішення про дискримінаційний характер заборони на усиновлення дітей з Росії громадянами США (справа “A. H. та інші ін. проти Росії”) входить в число прохань про направлення у Велику палату. У прес-службі уточнили, що запит був поданий як заявниками, так і урядом Росії”.

Российский сенатор розповіла про недоліки механізму усиновлення за рубежЕсли колегія дасть хід клопотаннями, справу буде розглянуто заново, якщо немає – рішення буде остаточно затверджено.

У рішенні, опублікованому 17 січня 2017 року, Європейський суд заявив, що заборона на усиновлення російських дітей американцями привів до незаконної дискримінації. Відповідно до Європейської конвенції з прав людини, протягом трьох місяців з дня прийняття рішення ЄСПЛ будь-яка із сторін може, у виняткових випадках, вимагати передачі справи Великій палаті Суду з 17 членів.

 


Джерело: Повінь 27 червня 2017


Тегиусиновлення,   права дитини,   Росія,   США,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.