Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Щороку в Індії через гендерну дискримінацію помирає 240 000 дівчаток

Майже чверть мільйона дівчат, віком до 5 років, щороку помирає в Індії через гендерну дискримінацію. Ця цифра не включає кількість абортів, що були зроблені лише тому, що плід був жіночої статі, написали дослідники у медичному журналі Lancet.

«Гендерна дискримінація не просто перешкоджає дівчаткам народитися, але й може призвести до смерті тих, хто вже з’явився на світ», – сказав співавтора дослідження Крістофа Гільмото з Університету Париж-Декарт, Франція, – інформує видання The Guardian.

«Гендерне рівність стосується не лише прав на освіту, роботу чи політичне представництво, вона також стосується догляду, вакцинації та харчування дівчат, та, в кінцевому підсумку, їхнього виживання».

Виявилося, що в Індії внаслідок гендерної дискримінації щороку помирає близько 239 000 дівчаток.

Як з’ясували дослідники, найгірша ситуація у Північній Індії у таких штатах, як Уттар-Прадеш, Біхар, Раджастхан і Мадхья-Прадеш.

Найбільше гендерна дискримінація існує у бідних, сільськогосподарських регіонах з низьким рівнем освіти, високою щільністю населення та високим рівнем народжуваності.


Джерело: zik.ua 16 травня 2018


Тегигендерна нерівність,   гендерна дискримінація,   Індія

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.