Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Щороку в Індії через гендерну дискримінацію помирає 240 000 дівчаток

Майже чверть мільйона дівчат, віком до 5 років, щороку помирає в Індії через гендерну дискримінацію. Ця цифра не включає кількість абортів, що були зроблені лише тому, що плід був жіночої статі, написали дослідники у медичному журналі Lancet.

«Гендерна дискримінація не просто перешкоджає дівчаткам народитися, але й може призвести до смерті тих, хто вже з’явився на світ», – сказав співавтора дослідження Крістофа Гільмото з Університету Париж-Декарт, Франція, – інформує видання The Guardian.

«Гендерне рівність стосується не лише прав на освіту, роботу чи політичне представництво, вона також стосується догляду, вакцинації та харчування дівчат, та, в кінцевому підсумку, їхнього виживання».

Виявилося, що в Індії внаслідок гендерної дискримінації щороку помирає близько 239 000 дівчаток.

Як з’ясували дослідники, найгірша ситуація у Північній Індії у таких штатах, як Уттар-Прадеш, Біхар, Раджастхан і Мадхья-Прадеш.

Найбільше гендерна дискримінація існує у бідних, сільськогосподарських регіонах з низьким рівнем освіти, високою щільністю населення та високим рівнем народжуваності.


Джерело: zik.ua 16 травня 2018


Тегигендерна нерівність,   гендерна дискримінація,   Індія

НАШІ ПРОЕКТИ

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.