Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У британській школі учениць заборонили називати "дівчатами"

Учителям Олтрингемської гімназії для дівчат в Манчестері заборонили називати учениць словом "дівчата", щоб не образити тих, хто не визначився зі своєю статтю.

Про це інформує видання "The Daily Mail".

Одна з найкращих в Англії шкіл повідомила батьків учнів про те, що надалі використовуватиме "гендерно-нейтральну мову" під час розмов з дітьми чи про них.

Таке рішення було спричинено "проблемами, з якими стикаються наші учні, які ставлять під сумнів свою гендерну ідентичність або не ідентифікують себе як дівчат", — йдеться у листі директора гімназії Стефані Джілл, згідно з "The Daily Mail".

Відтак рекомендовано називати усіх учнів просто "студенти". Нововведення викликало неоднозначну реакцію з боку батьків та місцевих жителів.

"Коли я відкрив листа, то навіть засумнівався, чи не жарт це. Мені це здається дещо не нормальним", — коментує рішення один із батьків.

Один з місцевих жителів також зазначив:

"Це не зовсім розумно. Ми живемо в часи, коли повинні поважати погляди інших і якщо в когось є проблеми з гендером і сексуальністю, то повинні розуміти це. Але дівчат потрібно називати дівчатами".

Незважаючи на заборону використання слова "дівчата", Олтрингемська гімназія для дівчат, де навчаються 1350 учениць, не змінюватиме своєї назви.


Джерело: newwest.media 11 сiчня 2018


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   права жінок,   дискримінація жінок,   дівчата

НАШІ ПРОЕКТИ

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору. Діти виділили три області, які є на їхню думку є найважливішими для того, щоб знизити рівень небезпек під час перебування дітей в інтернеті: попередження небезпек, інформування про небезпеки (освіта) та реагування (захист), а також розробили рекомендації, які є внеском у розв’язання проблеми сексуального насильства щодо дітей в веб-мережі.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.