Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У британській школі учениць заборонили називати "дівчатами"

Учителям Олтрингемської гімназії для дівчат в Манчестері заборонили називати учениць словом "дівчата", щоб не образити тих, хто не визначився зі своєю статтю.

Про це інформує видання "The Daily Mail".

Одна з найкращих в Англії шкіл повідомила батьків учнів про те, що надалі використовуватиме "гендерно-нейтральну мову" під час розмов з дітьми чи про них.

Таке рішення було спричинено "проблемами, з якими стикаються наші учні, які ставлять під сумнів свою гендерну ідентичність або не ідентифікують себе як дівчат", — йдеться у листі директора гімназії Стефані Джілл, згідно з "The Daily Mail".

Відтак рекомендовано називати усіх учнів просто "студенти". Нововведення викликало неоднозначну реакцію з боку батьків та місцевих жителів.

"Коли я відкрив листа, то навіть засумнівався, чи не жарт це. Мені це здається дещо не нормальним", — коментує рішення один із батьків.

Один з місцевих жителів також зазначив:

"Це не зовсім розумно. Ми живемо в часи, коли повинні поважати погляди інших і якщо в когось є проблеми з гендером і сексуальністю, то повинні розуміти це. Але дівчат потрібно називати дівчатами".

Незважаючи на заборону використання слова "дівчата", Олтрингемська гімназія для дівчат, де навчаються 1350 учениць, не змінюватиме своєї назви.


Джерело: newwest.media 11 сiчня 2018


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   права жінок,   дискримінація жінок,   дівчата

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.