Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У британській школі учениць заборонили називати "дівчатами"

Учителям Олтрингемської гімназії для дівчат в Манчестері заборонили називати учениць словом "дівчата", щоб не образити тих, хто не визначився зі своєю статтю.

Про це інформує видання "The Daily Mail".

Одна з найкращих в Англії шкіл повідомила батьків учнів про те, що надалі використовуватиме "гендерно-нейтральну мову" під час розмов з дітьми чи про них.

Таке рішення було спричинено "проблемами, з якими стикаються наші учні, які ставлять під сумнів свою гендерну ідентичність або не ідентифікують себе як дівчат", — йдеться у листі директора гімназії Стефані Джілл, згідно з "The Daily Mail".

Відтак рекомендовано називати усіх учнів просто "студенти". Нововведення викликало неоднозначну реакцію з боку батьків та місцевих жителів.

"Коли я відкрив листа, то навіть засумнівався, чи не жарт це. Мені це здається дещо не нормальним", — коментує рішення один із батьків.

Один з місцевих жителів також зазначив:

"Це не зовсім розумно. Ми живемо в часи, коли повинні поважати погляди інших і якщо в когось є проблеми з гендером і сексуальністю, то повинні розуміти це. Але дівчат потрібно називати дівчатами".

Незважаючи на заборону використання слова "дівчата", Олтрингемська гімназія для дівчат, де навчаються 1350 учениць, не змінюватиме своєї назви.


Джерело: newwest.media 11 сiчня 2018


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   права жінок,   дискримінація жінок,   дівчата

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.