Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Швейцарії триває підготовка до страйку на захист прав жінок

У Швейцарії напередодні страйку, запланованого на п'ятницю, учасники акції розповіли Reuters про основні свої проблеми, в тому числі про необхідність рівної оплати праці та рівності пенсійних прав, про дискримінацію та сексуальні домагання, - повідомляє Reuters.

Професійна сноубордистка Анна-Флор Марксер сказала, що їй «вкрай важливо взяти участь в акції 14 червня, щоб продемонструвати важливість ролі жінок у суспільстві. «Коли я почала кататися на сноуборді, жінкам не дозволяли брати участь в змаганнях. Чоловіки вирішили, що це занадто небезпечно для жінок.

Однак досі чоловік-сноубордист отримує 8000 доларів, а жінка-сноубордист отримує 4000 доларів за ті ж змагання в той же день і на тій же горі. Ще багато чого треба зробити для забезпечення гендерної рівності», - сказала Марксер.

Фермер Ванесса Ренфер повідомила, що «багато що ще належить зробити з точки зору соціального страхування».

«Жінки часто працюють неповний робочий день на менш оплачуваних роботах і в результаті отримують жалюгідну пенсію. Ось де, на мій погляд, Швейцарію чекає довгий шлях», - зазначила Ренфер

Менеджер приватного банку Лінн Бертолет розповіла, що «дійсно багато необхідно зробити для забезпечення більш справедливих умов праці, відпустки, можлиііості жінок повертатися на роботу після народження дитини».

Політик Адель Торанс вважає, що «існує цілий ряд питань, які необхідно вирішити».

«Як політик, я хотіла б виділити ключову тему, яка відповідає моєму досвіду: недостатня кількість жінок в органах влади, на політичному рівні, на економічному рівні і у всіх сферах нашого суспільства, де приймаються важливі рішення. Я думаю, що прийшов час нарешті вжити заходів, щоб жінки могли зайняти своє законне місце в сферах прийняття рішень і захищати свої інтереси на всіх рівнях суспільства», - сказала Торанс.


Джерело: Экономические известия 13 червня 2019


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   Швейцарія

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.