Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Парижі померла ікона фемінізму Кейт Міллет

Вона стала відомою на весь світ завдяки своїй новаторській науковій праці про гендерні ролі.

 

Письменниця і активістка Кейт Мілетт, відома своєю науковою працею "Сексуальна політика", померла у віці 82 років під час відвідування Парижа.

 

Про це повідомляє BBC.

Науковець померла від серцевого нападу. Ймовірно, жінка приїхала до Франції на святкування дня народження своєї дружини, фотожурналістки Софі Кейр.

 

Міллет була іконою феміністської "другої хвилі". Найвідоміша її книжка мала величезний академічний вплив, також вона стала популярною і серед більш широких мас. Бестселлер 1970 року постулював ідеї, які були на той час новаторськими у сприйнятті гендерних ролей.

 

New York Times назвав її книжку "Біблією визволення жінок".

Мілетт також була відомою активісткою, проводила кампанію за поправку про рівні права в США, за право на аборти та інше.

 


Джерело: ТСН 08 вересня 2017


Тегигендерна рівність,   фемінізм,   права жінок,   дискримінація жінок,   Кейт Міллет

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.