Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Парижі померла ікона фемінізму Кейт Міллет

Вона стала відомою на весь світ завдяки своїй новаторській науковій праці про гендерні ролі.

 

Письменниця і активістка Кейт Мілетт, відома своєю науковою працею "Сексуальна політика", померла у віці 82 років під час відвідування Парижа.

 

Про це повідомляє BBC.

Науковець померла від серцевого нападу. Ймовірно, жінка приїхала до Франції на святкування дня народження своєї дружини, фотожурналістки Софі Кейр.

 

Міллет була іконою феміністської "другої хвилі". Найвідоміша її книжка мала величезний академічний вплив, також вона стала популярною і серед більш широких мас. Бестселлер 1970 року постулював ідеї, які були на той час новаторськими у сприйнятті гендерних ролей.

 

New York Times назвав її книжку "Біблією визволення жінок".

Мілетт також була відомою активісткою, проводила кампанію за поправку про рівні права в США, за право на аборти та інше.

 


Джерело: ТСН 08 вересня 2017


Тегигендерна рівність,   фемінізм,   права жінок,   дискримінація жінок,   Кейт Міллет

НАШІ ПРОЕКТИ

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children