Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Парижі померла ікона фемінізму Кейт Міллет

Вона стала відомою на весь світ завдяки своїй новаторській науковій праці про гендерні ролі.

 

Письменниця і активістка Кейт Мілетт, відома своєю науковою працею "Сексуальна політика", померла у віці 82 років під час відвідування Парижа.

 

Про це повідомляє BBC.

Науковець померла від серцевого нападу. Ймовірно, жінка приїхала до Франції на святкування дня народження своєї дружини, фотожурналістки Софі Кейр.

 

Міллет була іконою феміністської "другої хвилі". Найвідоміша її книжка мала величезний академічний вплив, також вона стала популярною і серед більш широких мас. Бестселлер 1970 року постулював ідеї, які були на той час новаторськими у сприйнятті гендерних ролей.

 

New York Times назвав її книжку "Біблією визволення жінок".

Мілетт також була відомою активісткою, проводила кампанію за поправку про рівні права в США, за право на аборти та інше.

 


Джерело: ТСН 08 вересня 2017


Тегигендерна рівність,   фемінізм,   права жінок,   дискримінація жінок,   Кейт Міллет

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.