Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Кабміні обрали уповноважену з питань гендерної політики

Конкурсна комісія обрала уповноваженою Кабінету Міністрів з питань гендерної політики президента громадської організації "Ла Страда-Україна" Катерину Левченко. Про це свідчать результати конкурсу, які опубліковані на сайті Кабміну.

"За результатами конкурсного відбору на зайняття вакантної посади урядового уповноваженого з питань гендерної політики, оголошеного секретаріатом Кабінету Міністрів 13 листопада 2017, комісією з проведення конкурсного відбору визначено переможцем Левченко Катерину Борисівну", - йдеться в повідомленні.

Левченко очолює Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна" із 1999 року. З 2004 по 2006 рік працювала радником Міністра внутрішніх справ з прав людини та гендерних питань. Депутатка Верховної Ради 5-го скликання від фракції "Блок "Наша Україна".

Нагадаємо, посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики введено Кабміном 7 червня, а 4 жовтня йому було встановлено посадовий оклад у розмірі 14 тис. гривень.


Джерело: Тиждень.ua 07 грудня 2017


Тегигендерна рівність,   права жінок,   гендерна політика

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.