Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Сенат Аргентини не легалізував аборти в перші 14 тижнів вагітності

Сенат Аргентини відхилив законопроект про легалізації абортів в перші 14 тижнів вагітності. Законодавці обговорювали понад 15 годин. 38 сенаторів проголосували проти, 31 підтримав законопроект. Двох сенаторів не було на голосуванні. В Аргентині аборти дозволяється тільки у випадках зґвалтування та ризику для здоров'я жінки.

Правозахисна організація Amnesty International заявила, що Аргентина втратила свій історичний шанс стати лідером у захисті прав людини.

"Світ спостерігав, і сенатори Аргентини зазнали невдачі. Відхиленням законопроекту вони втратили історичний шанс стати лідерами з прав людини. Боротьба далека від завершення! Ми будемо продовжувати підтримувати жінок в Аргентині", - йдеться в повідомленні AI в Twitter.

Питання легалізації абортів розділило Аргентину. Прихильники міри заявили, що легалізація абортів врятує життя багатьох жінок, які сьогодні роблять "чорні аборти". Міністерство охорони здоров'я в 2016 році підрахувало, що в країні щорічно проводиться цілих півмільйона підпільних абортів, в результаті чого гинуть десятки жінок. Католицька церква та інші групи виступали проти заходи, заявивши, що вона порушує аргентинський закон, який гарантує життя з моменту зачаття.

Демонстрації були в основному мирними, але після голосування кілька груп протестувальників зіткнулися з поліцією, кинули петарди і підпалювали барикади. Поліція застосувала сльозогінний газ.

Активісти підрахували, що три тисячі жінок в Аргентині померли від незаконних абортів з 1983 року. Протягом декількох місяців сотні лікарів в Аргентині організовували протести проти абортів. Феміністки та інші групи вели більш масштабні демонстрації в підтримку цього заходу. Вони одягалися в одяг зеленого кольору, який символізує рух за аборти, або червоні плащі і білі капелюхи, як герої телесеріалу "Розповідь служниці", який отримав шість Еммі 2017 року в різних номінаціях.


Джерело: Дзеркало тижня 10 серпня 2018


Тегиправа жінок,   аборти,   Аргентина

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.