Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мозок у жінок працює активніше, ніж у чоловіків - дослідження

Вчені із США проаналізували дані 46034 досліджень, в яких застосовувалися методи візуалізації мозку, пише Zee News. У жінок активність мозку виявилася вищою, ніж у чоловіків.

Дослідники шукали відмінності в мозку чоловіків і жінок. Фахівці оцінювали активність 128 областей мозку в звичайному стані та в процесі виконання завдання на концентрацію. Вчені помітили, що у жінок був посилений приплив крові до префронтальної кори, яка відповідає за самоконтроль, емпатію, інтуїцію та інші функції, і до структур лімбічної системи, пов'язаної з емоціями.

Зокрема, істотно активнішими були ділянки, пов'язані з концентрацією, контролем імпульсивних поривів, настроєм і занепокоєнням. Правда, у чоловіків була вищою активність у зорових зонах і ділянках, що відповідають за координацію.

У дослідженнях взяли участь 119 здорових добровольців і 26683 людини з різними розладами, наприклад, шизофренією, біполярним розладом, синдромом дефіциту уваги і гіперактивністю.

 


Джерело: УНІАН 11 серпня 2017


Тегигендерна рівність,   дослідження,   права жінок,   переваги жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.