Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мозок у жінок працює активніше, ніж у чоловіків - дослідження

Вчені із США проаналізували дані 46034 досліджень, в яких застосовувалися методи візуалізації мозку, пише Zee News. У жінок активність мозку виявилася вищою, ніж у чоловіків.

Дослідники шукали відмінності в мозку чоловіків і жінок. Фахівці оцінювали активність 128 областей мозку в звичайному стані та в процесі виконання завдання на концентрацію. Вчені помітили, що у жінок був посилений приплив крові до префронтальної кори, яка відповідає за самоконтроль, емпатію, інтуїцію та інші функції, і до структур лімбічної системи, пов'язаної з емоціями.

Зокрема, істотно активнішими були ділянки, пов'язані з концентрацією, контролем імпульсивних поривів, настроєм і занепокоєнням. Правда, у чоловіків була вищою активність у зорових зонах і ділянках, що відповідають за координацію.

У дослідженнях взяли участь 119 здорових добровольців і 26683 людини з різними розладами, наприклад, шизофренією, біполярним розладом, синдромом дефіциту уваги і гіперактивністю.

 


Джерело: УНІАН 11 серпня 2017


Тегигендерна рівність,   дослідження,   права жінок,   переваги жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.