Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Міністерство соціальної політики: Держава декларує свої зобов’язання для забезпечення рівних прав і можливостей всіх громадян України

Держава декларує свої зобов’язання для забезпечення рівних прав і можливостей всіх громадян України. Про це заявила заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна на форумі «Основні засади рівного економічного розвитку жінок і чоловіків» за участі представників органів державної влади, місцевого самоврядування, громадянського суспільства, експертів, представників бізнесу та медіа.

Метою форуму є формування ефективної системи співпраці всіх соціальних партнерів, діяльність яких спрямована на забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у суспільстві, розвиток людського капіталу та забезпечення сталого розвитку регіонів.

Під час форуму було обговорено основні напрямки державної політики у сфері рівного економічного розвитку жінок і чоловіків, регіональні аспекти реалізації державних ініціатив та важливість симбіотичної участі громадськості та міжнародних партнерів у цьому процесі.

«Основною проблемою рівного економічного розвитку жінок і чоловіків є доступність до послуг (освітніх, соціальних, адміністративних, послуг охорони здоров’я) та стереотипи. Це є особливо важливим для жінок, які проживають в маленьких містах або у сільській місцевості»,- зазначила Олександра Чуркіна.

Олександра Чуркіна наголосила, що з боку держави розроблено та прийнято низку нормативних актів, Державну соціальну програму рівних умов чоловіків і жінок до 2021 року, Обов’язковий Національний план виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1205, розроблено та прийнято Національний план.

За результатами форуму напрацьовано відповідні рекомендації, які буде направлено на розгляд Уряду. Форум стане платформою для дискусії, обміну досвідом та налагодження партнерства між представниками громадянського суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, медіа, бізнес-середовища.

 


Джерело: Урядовий портал 07 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.