Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Кабмін виділив мільйони на підтримку ґендерної рівності

Уряд України прийняв Державну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, про це повідомляє урядовий портал.

Згідно документу, орієнтовна сума фінансування програми з держбюджету на 2018-2021 роки складає 255 тис грн щорічно.

"Реалізація програми сприятиме утвердженню принципу рівності жінок і чоловіків в пріоритетних сферах соціального і економічного розвитку в Україні, ефективному вирішенню проблем і усунення диспропорцій ґендерного розвитку з чіткою орієнтацією на права людини", — йдеться в повідомленні.

У Кабміні вважають, що реалізація програми знизить ґендерний дисбаланс в державній службі і на керівних посадах, захистить від дискримінації за ознакою статі та зменшить розрив у зарплатах жінок і чоловіків.

Акцентується, що документ враховує рекомендації ООН, Ради Європи, Євросоюзу, ОБСЄ, міжнародних моніторингових інститутів в області прав людини, а також положення міжнародних договорів.


Джерело: novyny.online.ua 13 квiтня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children