Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Кабмін виділив мільйони на підтримку ґендерної рівності

Уряд України прийняв Державну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, про це повідомляє урядовий портал.

Згідно документу, орієнтовна сума фінансування програми з держбюджету на 2018-2021 роки складає 255 тис грн щорічно.

"Реалізація програми сприятиме утвердженню принципу рівності жінок і чоловіків в пріоритетних сферах соціального і економічного розвитку в Україні, ефективному вирішенню проблем і усунення диспропорцій ґендерного розвитку з чіткою орієнтацією на права людини", — йдеться в повідомленні.

У Кабміні вважають, що реалізація програми знизить ґендерний дисбаланс в державній службі і на керівних посадах, захистить від дискримінації за ознакою статі та зменшить розрив у зарплатах жінок і чоловіків.

Акцентується, що документ враховує рекомендації ООН, Ради Європи, Євросоюзу, ОБСЄ, міжнародних моніторингових інститутів в області прав людини, а також положення міжнародних договорів.


Джерело: novyny.online.ua 13 квiтня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок