Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Гендерний аудит проведуть у МЗС України у 2019 році

У 2019 р. у Міністерстві закордонних справ України у співпраці з Представництвом ООН Жінки буде проведено гендерний аудит, передає УНН із посиланням на прес-службу МЗС.

У прес-службі зазначили, що у грудні 2018 року набере чинності новий Закон України “Про дипломатичну службу”.

“У ході його імплементації особлива увага буде приділена забезпеченню прав жінок. З цією метою у 2019 р. в МЗС у співпраці з Представництвом ООН Жінки буде проведено гендерний аудит”, — йдеться у повідомленні.

Його результати, як зазначив міністр закордонних справ Павло Клімкін, “дадуть змогу не лише оцінити те, наскільки нам вдалося просунутись на шляху до гендерної рівності в Міністерстві, але й у разі необхідності виробити комплекс заходів, спрямованих на удосконалення ситуації”.

Відзначимо, що 12 вересня у Міністерстві закордонних справ України відбулась урочиста церемонія приєднання Міністерства до міжнародного руху за гендерну рівність HeForShe. Під час заходу Представник ООН Жінки Анастасія Дівінська передала Міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну пам’ятну табличку щодо приєднання МЗС до всесвітнього руху.

За інформацією прес-служби, у своєму виступі Клімкін відзначив, що рішення долучитися до міжнародного руху за гендерну рівність —"...це свідомий вибір, адже для команди Міністерства рівні можливості — безумовний пріоритет. Це питання гідності, самоповаги і гордості за наші спільні успіхи“.

Клімкін також підкреслив, що метою приєднання МЗС до руху HeForShe є не досягнення арифметичних гендерних показників, а боротьба “за рівні можливості, за цінності, за право розкритися на свій максимум”.


Джерело: УНН 14 вересня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   гендерний аудит,   МЗС

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.