Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Гендерний аудит проведуть у МЗС України у 2019 році

У 2019 р. у Міністерстві закордонних справ України у співпраці з Представництвом ООН Жінки буде проведено гендерний аудит, передає УНН із посиланням на прес-службу МЗС.

У прес-службі зазначили, що у грудні 2018 року набере чинності новий Закон України “Про дипломатичну службу”.

“У ході його імплементації особлива увага буде приділена забезпеченню прав жінок. З цією метою у 2019 р. в МЗС у співпраці з Представництвом ООН Жінки буде проведено гендерний аудит”, — йдеться у повідомленні.

Його результати, як зазначив міністр закордонних справ Павло Клімкін, “дадуть змогу не лише оцінити те, наскільки нам вдалося просунутись на шляху до гендерної рівності в Міністерстві, але й у разі необхідності виробити комплекс заходів, спрямованих на удосконалення ситуації”.

Відзначимо, що 12 вересня у Міністерстві закордонних справ України відбулась урочиста церемонія приєднання Міністерства до міжнародного руху за гендерну рівність HeForShe. Під час заходу Представник ООН Жінки Анастасія Дівінська передала Міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну пам’ятну табличку щодо приєднання МЗС до всесвітнього руху.

За інформацією прес-служби, у своєму виступі Клімкін відзначив, що рішення долучитися до міжнародного руху за гендерну рівність —"...це свідомий вибір, адже для команди Міністерства рівні можливості — безумовний пріоритет. Це питання гідності, самоповаги і гордості за наші спільні успіхи“.

Клімкін також підкреслив, що метою приєднання МЗС до руху HeForShe є не досягнення арифметичних гендерних показників, а боротьба “за рівні можливості, за цінності, за право розкритися на свій максимум”.


Джерело: УНН 14 вересня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   гендерний аудит,   МЗС

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.