Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Дружина Зеленського хоче боротися за гендерну рівність

Перша леді України Олена Зеленська заявила, що ставить перед собою мету боротися за гендерну рівність в суспільстві і проти ейджизму.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “ТСН. Тиждень”.

“Я ставлю перед собою мету щось робити для гендерної рівності, проти ейджизму. Мене дуже цікавить безбар’єрність і доступ всіх людей в Україні до всіх послуг”, – зазначила Зеленська.

Вона згодна, що це занадто багато цілей, але, на її думку, є довгострокові проекти, є короткострокові, які можна охопити.

Ейджизм – це дискримінація людини на підставі її віку.

Раніше Олена Зеленська розповіла про свої гуманітарні ініціативи.


Джерело: Рубрика 02 грудня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.