Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чоловіків хочуть змусити брати декретну відпустку

Народні депутати пропонують перейняти досвід країн Євросоюзу щодо надання батькові обов’язкової відпустки у зв’язку з народженням дитини. Відповідний проект №10099 «Про внесення змін до ст. 17 Закону України «Про відпустки» уже зареєстровано в Раді.

Автори законопроекту вважають, що батько повинен брати участь у вихованні дитини нарівні з матір’ю. Тож у разі прийняття документу чоловіки набудуть право на десятиденну оплачувану відпустку.

«Це дасть змогу чоловікові проводити перший період після народження дитини із сім’єю, сприятиме належному догляду за немовлям, а також забезпеченню рівних можливостей під час адаптації до ситуації, зумовленої народженням дитини», – впевнені автори ініціативи.


Джерело: etcetera.media 15 березня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок,   декретна відпустка,   права чоловіків

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.