Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Змушують дітей платити в общак - у Криму попередили про появу кримінальної організації

В окупованому Севастополі на неповнолітніх полюватимуть представники кримінально-екстремістської організації "АУЕ" (Арештантський уклад єднання). Про це повідомив "Крим.Реалії".

Наразі проводяться роз'яснювальні бесіди з родичами школярів.

Арештантська організація виникла три роки тому на території Росії. Залученим неповнолітнім розповідають про норми соціальної взаємопідтримки в кримінальному середовищі.

Також їм вселяють думку, що "в майбутньому їм доведеться побувати в місцях позбавлення волі і тому вносити гроші і цінності в "общак" потрібно починати вже зараз".

Досі активна діяльність "АУЕ" в окупованому Севастополі помічена не була.

Батьків просять повідомляти про появу на стінах будинків символіки цієї організації - восьмиконечної зірки.

"Присутні на зборах психологи пообіцяли, що інформація про особливості і відхилення в поведінці дитини в разі її залучення до діяльності організації залишиться в таємниці. За інформацією Ради при президенті РФ з прав людини та розвитку громадянського суспільства, в 2016 році ця організація втягла учнів шкіл в 18 регіонах Росії", - повідомляє "Крим.Реалії".

Нагадаємо, Росія анексувала Крим у 2014 році. Кримський журналіст Павло Казарін заявив, що Росія приречена бути заручником Криму.


Джерело: gazeta.ua 13 жовтня 2017


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.