Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Змушують дітей платити в общак - у Криму попередили про появу кримінальної організації

В окупованому Севастополі на неповнолітніх полюватимуть представники кримінально-екстремістської організації "АУЕ" (Арештантський уклад єднання). Про це повідомив "Крим.Реалії".

Наразі проводяться роз'яснювальні бесіди з родичами школярів.

Арештантська організація виникла три роки тому на території Росії. Залученим неповнолітнім розповідають про норми соціальної взаємопідтримки в кримінальному середовищі.

Також їм вселяють думку, що "в майбутньому їм доведеться побувати в місцях позбавлення волі і тому вносити гроші і цінності в "общак" потрібно починати вже зараз".

Досі активна діяльність "АУЕ" в окупованому Севастополі помічена не була.

Батьків просять повідомляти про появу на стінах будинків символіки цієї організації - восьмиконечної зірки.

"Присутні на зборах психологи пообіцяли, що інформація про особливості і відхилення в поведінці дитини в разі її залучення до діяльності організації залишиться в таємниці. За інформацією Ради при президенті РФ з прав людини та розвитку громадянського суспільства, в 2016 році ця організація втягла учнів шкіл в 18 регіонах Росії", - повідомляє "Крим.Реалії".

Нагадаємо, Росія анексувала Крим у 2014 році. Кримський журналіст Павло Казарін заявив, що Росія приречена бути заручником Криму.


Джерело: gazeta.ua 13 жовтня 2017


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".