Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

З якого віку можна вживати дітям гриби?

Ароматний грибний суп, смажені грибочки з картоплею ... уже відчуваєте аромат? Осінь - саме сезон лісових грибів, усе, що потрібно - взяти кошик і відправитися у найближчий ліс. По-перше, відмінно проведете час всією сім'єю, а по-друге, зберете корисний продукт, який можна і на зиму заморозити.

Лісові гриби корисні тим, що містять у складі залізо, вітамін D, вітаміни групи В і багато білка.

В якому віці можна давати дітям лісові гриби?

Печериці і гливи, вирощені у штучних умовах, можна давати дітям із 3 років. А ось лісові гриби містять у своєму складі хітин - стійка речовина, що не засвоюється навіть дорослим організмом, що вже говорити про дитячий. Формування ШКТ відбувається до 7 років, саме тому педіатри рекомендують починати давати дітям лісові гриби не раніше цього віку і починати з капелюшків. Починати необхідно з грибних соусів або соусу. Віддати перевагу варто білим грибам, підосичникам або підберезникам. Дитячий організм повинен звикнути до нового продукту, тому порції повинні бути маленькими.

До 10 років гриби можуть бути самостійною стравою, але важливо пам'ятати про кількість. Допускається невелика порція 1 раз у тиждень.

Також варто знати, що гриби - це завжди ризик

По-перше, необхідно розбиратися, які їстівні, а які - ні, а по-друге, потрібно збирати продукт в екологічно чистих місцях, так як гриби як губка вбирають шкідливі речовини з навколишнього середовища.

Також не рекомендується дітям давати солоні, мариновані, смажені гриби або в поєднанні з борошняним (піца, пиріжки). Такі варіанти занадто важкі для шлунково-кишкового тракту.

Лисички, сироїжки і рижики містять мінімальну кількість корисних речовин, тому їх не варто давати дітям.


Джерело: Знай 14 вересня 2017


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гриби

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.