Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

З якого віку можна вживати дітям гриби?

Ароматний грибний суп, смажені грибочки з картоплею ... уже відчуваєте аромат? Осінь - саме сезон лісових грибів, усе, що потрібно - взяти кошик і відправитися у найближчий ліс. По-перше, відмінно проведете час всією сім'єю, а по-друге, зберете корисний продукт, який можна і на зиму заморозити.

Лісові гриби корисні тим, що містять у складі залізо, вітамін D, вітаміни групи В і багато білка.

В якому віці можна давати дітям лісові гриби?

Печериці і гливи, вирощені у штучних умовах, можна давати дітям із 3 років. А ось лісові гриби містять у своєму складі хітин - стійка речовина, що не засвоюється навіть дорослим організмом, що вже говорити про дитячий. Формування ШКТ відбувається до 7 років, саме тому педіатри рекомендують починати давати дітям лісові гриби не раніше цього віку і починати з капелюшків. Починати необхідно з грибних соусів або соусу. Віддати перевагу варто білим грибам, підосичникам або підберезникам. Дитячий організм повинен звикнути до нового продукту, тому порції повинні бути маленькими.

До 10 років гриби можуть бути самостійною стравою, але важливо пам'ятати про кількість. Допускається невелика порція 1 раз у тиждень.

Також варто знати, що гриби - це завжди ризик

По-перше, необхідно розбиратися, які їстівні, а які - ні, а по-друге, потрібно збирати продукт в екологічно чистих місцях, так як гриби як губка вбирають шкідливі речовини з навколишнього середовища.

Також не рекомендується дітям давати солоні, мариновані, смажені гриби або в поєднанні з борошняним (піца, пиріжки). Такі варіанти занадто важкі для шлунково-кишкового тракту.

Лисички, сироїжки і рижики містять мінімальну кількість корисних речовин, тому їх не варто давати дітям.


Джерело: Знай 14 вересня 2017


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гриби

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children