Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Війна на Донбасі: в ООН назвали кількість загиблих дітей

Від початку бойових дій на Донбасі загинули 172 дітити та отримали поранення через розриви мін. Близько 430 тисяч дітей живуть безпосередньо поблизу лінії зіткнення. Про це повідомляють на офіційному сайті Дитячого фонду ООН.

"У Красногорівці внаслідок тривалих обстрілів чимало будівель зазнали суттєвих пошкоджень або вщент зруйновані. Через пошкоджені важливі об'єкти інфраструктури, деякі житлові помешкання були відрізані від води і електрики. У той час, як прилеглі території селища "засіяні" мінами і боєприпасами. Цей регіон залишається одним із найбільш замінованих . Через це не дивно, що діти можуть взяти в руки грати і з чим небезпечним гратись", - сказано в повідомленні.

Місцеві жителі прифронтових населених пунктів говорять, що осколки від вибухівки, деякі снаряди, знаходили навіть на території саду. Зафіксовані навіть випадки, коли діти знаходили небезпечні предмети просто посеред вулиці, які згодом вибухали у їхніх руках.

Представники ЮНІСЕФ продовжують працювати на сході Україні та надають консультації, психосоціальну підтримку та надалі інформують про мінну небезпеку.

"Багатьом дітям, для яких обстріли і стрілянина в школах залишаються повсякденною реальністю, навіть відвідування уроків може бути надзвичайно небезпечним і травмуючим досвідом", - говорять в Дитячому фонді ООН.


Джерело: gazeta.ua 03 грудня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок