Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Відбулися парламентські слухання про становище молоді в Україні

15 листопада відбулись парламентські слухання на тему “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації”.

Відкриваючи захід, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд зазначила: “Децентралізація - це повноваження, підкріплені грошима і відповідальністю. А молодіжна політика - це ідеї держави, які підкріплені грошима, аби молоді люди могли себе розвивати, а отже, молодіжна політика в контексті децентралізації - це політика, яка дозволяє молодим людям розвивати себе на місцях - там, де вони народилися і живуть”.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив на значенні активної участі молоді в ухваленні рішень та житті громади.

Зокрема, Міністр навів дані щорічного соціологічного дослідження “Молодь України”. За результатами опитування 2017 року, 62% молодих людей хочуть жити в Україні, 56% позитивно ставляться до реформи децентралізації влади, а 52% готові особисто долучитися до ініціатив у житті громади.

“На думку молоді, як на рівні країни, так і на рівні окремого населеного пункту, є такі напрями молодіжної політики: підтримка талановитої молоді, популяризація здорового способу життя та сприяння забезпеченню житлом”, - повідомив Ігор Жданов.

Міністр також детально проаналізував умови реалізації ефективної молодіжної політики на рівні громади.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний висловив переконання, що децентралізація має бути орієнтована, в першу чергу, на молодь. Саме від уваги, яка приділяється соціальному становленню та розвитку молоді, залежить майбутнє і громади, і країни.

Серед пріоритетних напрямів молодіжної політики Артур Палатний окреслив отримання якісної освіти, зайнятість молоді, підтримка молодих людей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах тощо.

Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна зазначила, що включення молодих людей у процес розбудови громад створює умови для особистісного становлення, соціальної активності та зайнятості. Важливим питанням є питання соціального захисту та підтримки молоді, зокрема надання комплексної допомоги у процесі працевлаштування.

Заступник Міністра освіти і науки Роман Греба запевнив, що реформа освіти покликана якісно зміцнити потенціал нашої молоді. А також створити рівні можливості та надати рівні права у доступі до освіти на всіх її рівнях та у всіх населених пунктах України.

Загалом участь у парламентських слуханнях узяли участь понад 400 осіб, серед яких представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрації, територіальних громад, всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій, студентська молодь.

За результатами слухань Верховна Рада схвалить відповідні рекомендації.


Джерело: Урядовий портал 16 листопада 2017


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   становище молоді

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".