Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ВР посилила соціальний захист осіб, які доглядають за хворими дітьми

За відповідне рішення – проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми (реєстр. № 8294), проголосував 231 депутат.

За проект Закону про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України, реєстр.№8295, проголосувало 226 депутатів.

Як пояснила Представник Президента у ВР, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко, законопроект №8294 спрямований на підвищення рівня соціального захисту сімей з дітьми, хворими на важкі, гострі, хронічні та рідкісні захворювання, розлади, або які отримали важкі травми чи потребують трансплантації органу, паліативної допомоги тощо.

«Законопроект надасть можливість батькам важкохворих дітей проходити демократичні процедури щодо встановлення інвалідності дітей, а також користуватися всіма необхідними пільгами», – сказала Луценко.

Крім того, Луценко розповіла, що прийняття законопроекту №8295 скасує оподаткування аліментів від нерезидентів України та надасть державну підтримку сім’ям з дітьми для здобуття відповідної освіти.

«Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» завжди послідовно підтримує ініціативи щодо соціального захисту дітей та їхніх батьків. Тому наші депутати підтримають блок законопроектів (№8294, №8295), які посилюють захист дітей, та батьків чи опікунів хворих дітей, за якими необхідний догляд.

Зокрема, передбачається запровадження прожиткового мінімуму для тих батьків, хто змушений доглядати за хворою дитиною, надаються додаткові знижки на дошкільну чи шкільну освіту, скасовується оподаткування аліментів від нерезидентів та інші соціальні пільги.

Ухвалення цих законопроектів дасть дітям із проблемами зі здоров’ям шанс на покращені умови догляду, комфорт та вищу забезпеченість. Тому фракція Партії «Блок Петра Порошенка» буде підтримувати включення цих ініціатив до порядку денного сесії», – підкреслила Луценко.

 


Джерело: Блок Петра Порошенка 16 травня 2018


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.