Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ВООЗ: Кір - основна причина смертності у дітей

Однією з основних причин дитячої смертності в ранньому віці є захворювання на кір. Про це в четвер, 11 січня, повідомили у Всесвітній організації охорони здоров'я.

Зазначається, що від кору в 2015 році померли понад 134 тисячі осіб. Більшість з них - діти до п'яти років.

Вірус кору зазвичай передається через прямий контакт, а також повітрям, інфікує слизову оболонку, а потім поширюється організмом. Більшість смертельних випадків кору відбувається через ускладнення, пов'язані з цією хворобою.

Через кір можуть розвинутися сліпота, енцифаліт, вушні інфекції, ускладнення дихальних шляхів та інше.

Важко переносять кір діти, які погано харчуються, хто відчуває нестачу у вітаміні А.

Раніше повідомлялося, що в Києві нещеплених від кору дітей не допускатимуть до занять в школах і в дитсадки.

 


Джерело: Кореспондент 11 сiчня 2018


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   кір

НАШІ ПРОЕКТИ

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.