Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Українські школярі зможуть навчатись дистанційно і за індивідуальним планом

Новий закон про середню освіту передбачає нові форми дистанційного і індивідуального навчання. Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час засідання уряду.

“Який механізм? Батьки звертаються до закладу для побудови індивідуального навчального плану дитини, цей план фіксує її траєкторію, за якою розвиватиметься школяр. План пишеться педагогами, батьками та учнями, схвалюється педрадою, затверджується керівником закладу і, звичайно, під час цього відбувається моніторинг навчальних досягнень дитини, проводиться відповідне оцінювання”, — зазначила Гриневич.

За її словами, якщо навчання відбувається за домашньою формою, то школяр має здавати семестровий контроль. Крім того, діти отримають право здобувати освіту в медичному закладі у разі тривалої хвороби в умовах стаціонару.

“Ми цим включаємо в цивілізовану систему освіти велику кількість дітей, які випадали з навчання у звичайній школі”, — додала міністр.

Нагадаємо, близько півмільйона дітей в Україні вже навчаються за новими шкільними стандартами в рамках створення “Нової української школи”.

 


Джерело: УНН 14 березня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок