Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У збройних конфліктах по всьому світу воюють до 250 тис. дітей-солдатів

У збройних конфліктах по всьому світу воюють до 250 тис. дітей-солдатів. Такі доні оприлюднило ЮНІСЕФ напередодні Всесвітнього дня боротьби з використанням дітей-солдатів 12 лютого.

Особливо багато дітей використовуються сторонами в затяжних конфліктах у Південному Судані, Центральноафриканській Республіці, Демократичній Республіці Конго, Сомалі, Сирії та Ємені. Крім того, в Афганістані, Малі і М'янмі дівчата і хлопці використовувалися як діти-солдати або помічники збройних груп.

Не всі діти беруть участь безпосередньо у бойових діях. Багато хто працює посильним, готує іжу, збирає деревину.

Деякі дівчата-підлітки примусово видані заміж за бійців. Інші дівчата і хлопчики піддаються сексуальному насиллю. У крайніх випадках діти змушені діяти як "живі щити" або підривати себе на зайнятих територіях.

ЮНІСЕФ закликає уряди усіх країн більше приділяти увагу боротьбі з дитячою експлуатацією, особливо у зонах бойових дій.

Нагадаємо, в Україні ЮНІСЕФ потребує 21,1 млн дол. США для забезпечення потреб уражених конфліктом сімей, що проживають у межах 20 км з обох сторін лінії розмежування на Донбасі, ситуація є особливо гострою для 400 тисяч дітей.


Джерело: УНН 11 лютого 2019


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   війни,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.