Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У батьків цього року в Україні вже відібрали 44 дитини

У батьків цього року в Україні вже відібрали 44 дитиниУ цьому році за рішенням суду 44 дитини відібрали у батьків, яких позбавили батьківських прав. Про це повідомив на брифінгу щодо протидії та запобіганню домашньому насильству заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський.

"У цьому році 44 дитини було відібрано через результати судової тяганини між батьками, між чоловіком і жінкою. Були подані позови про відібрання дітей і про позбавлення батьківських прав", – зазначив Ніжинський.

За його словами, наразі подано позови відносно батьків 59 дітей про позбавлення батьківських прав.

Нагадаємо, поліцейські мобільні групи з протидії домашньому насильству винесли вже 1200 термінових заборонних приписів.

Тільки у цьому році до поліції звернулися більше ніж 100 тисяч осіб, які потерпали від домашнього насильства.


Джерело: УНН 02 грудня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.