Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Харкові розпочався суд у справі про побиття до смерті трирічної дитини

У Харкові почали судити батьків, яких звинувачують у смерті трирічного сина. За версією слідства, батько бив хлопчика, а матір – мовчки спостерігала. Коли після чергових побоїв малюк не зміг встати з ліжка, медиків не викликали, а годувати – перестали. У лікарню Максима доставили майже без свідомості, і на ранок він помер від виснаження.

26-річна Наталя – мама загиблого Максима, – на суд приїхала самостійно. Вона – обвинувачена, під частковим домашнім арештом. На лаві підсудних – і батько дитини. Він уже тричі сидів за гратами.

За версією звинувачення, в вересні 2017 року на очах у дружини Денис в черговий раз жорстоко побив трирічного сина, а мати дитини про знущання над хлопчиком ні правоохоронцям, ні соцслужбам не повідомляла.

Після цих побоїв з дому Максим більше не виходив. Як з'ясувалося, він не вставав з ліжка і майже не їв. Поліцію і медиків викликала сусідка, яка випадково зайшла в гості. Хлопчика госпіталізували у важкому стані. Важил дитина в той час у три рази менше за норму.

Потерпілим у справі проходить дядько Максима, Віталій Німаніхін, який розповів, що на тілі трирічної дитини від побоїв не залишилося живого місця.

Віталій пояснив, що знав: сім'я сестри – неблагополучна, і звертався до соціальних служб. Соцпрацівники приходили в будинок Наталії та Дениса за три тижні до трагедії. Тоді вони не побачили у Максима слідів насильства. Після цього сім'ю не відвідували. Начальницю районної служби вже звільнили.

Денис своєї провини не визнає, Наталя – теж. Ще двоє її дітей від різних батьків – 6-річний син і 4-місячна донька, – можуть залишитися без опіки батька і матері. Суд щодо позбавлення матері батьківських прав призначили на березень.

 


Джерело: Сегодня 21 лютого 2018


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.