Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Раді створили робочу групу з напрацювання законодавства на підтримку сімей з дітьми

У парламентському комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики створили робочу групу з напрацювання законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення рівня соціальної підтримки сімей з дітьми. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Відповідну ініціативу було підтримано під час засідання комітету.

До комітету долучили 15 представників, серед яких народні депутати, працівники апарату парламенту, представники Міністерства розвитку громад, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку громад, Міністерства соціальної політики, уповноважений президента у справах дитини, члени громадської ради при комітеті.

Перше засідання заплановане на 14 листопада.

Також, під час засідання було розглянуто законопроєкт №1219 "Про соціальне становище та невідкладні заходи з удосконалення діяльності захисту прав дитини".

"Основна проблема полягає у тому, що дії органів влади у цій сфері досить розбалансовані, а становище дитини завжди є інтегрованим показником соціально-економічної ситуації", - зазначив ініціатор законопроєкту нардеп Юрій Павленко.

На його думку наразі реформи у різних сферах проводять без урахування прав дитини, що породило вже низку проблем, з якими стикається кожна категорія дітей.

Учасниками комітету було запропоновано затвердити комплекс заходів для поліпшення становища дітей.

"Місцеві і центральні органи влади мають визначити і побачити питання захисту прав дітей як пріоритет своєї діяльності. Всі міністерства мають крутитися навколо дитини, забезпечуючи її потреби, а не навпаки", - додав він.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики ВРУ визначив роботу із захисту прав дитини одним із пріоритетних напрямків. Буде проаналізовано роботу кожного чиновника, відповідального за дитинство.


Джерело: zik.ua 08 листопада 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок