Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї вигадали нову заборону спеціально для дітей - подробиці

Китайський уряд запровадив нову заборону у відношенні неповнолітніх та їхнього дозвілля. Про це повідомляє The New York Times.

За інформацією видання, діти не зможуть грати у відеоігри з 22:00 до 08:00 кожного дня. Рішення прийнято для скорочення загального обсягу часу, який вони приділяють геймінгу.

Офіційні дані стверджують, що влада зацікавлена у стримуванні залежності молоді від ігор, покращенні "фізичного і психічного здоров’я" людей, а також позитивно вплинути на їхній прогрес в освіті.

Загалом підлітки до 18 років зможуть насолоджуватися відеоіграми лише до 90 хвилин на день у будні, а також до трьох годин у свята.

Видавці відеоігор за новини правилами повинні будуть вимагати реальні імена та номер мобільного телефону осіб, які проходять реєстрацію. Це допоможе контролювати час.

Також гравці від 8 до 16 років не зможуть поповнювати рахунки в ігрових акаунтах понад 200 юанів щомісяця, а від 16 до 18 років — понад 400 юанів. Ці суми відповідають близько 700 та 1400 гривень.


Джерело: ONLINE.UA 08 листопада 2019


Тегиправа дитини,   Китай,   захист прав дитини,   заборона на ігри

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.