Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тригубенко про масові отруєння дітей: Держпродспоживслужбі нічого кивати на мораторій

Тривалий мораторій на перевірки бізнесу увінчався негативними наслідками у багатьох сферах. Разом з тим, до масових отруєнь у дитячих таборах, які відбуваються цього літа, мораторій вже немає ніякого стосунку, адже був скасований ще на початку лютого поточного року. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Сергій Тригубенко, коментуючи висловлювання голови Держпродспоживслужби України Володимира Лапи.

Зокрема, Лапа під час спілкування з пресою зауважив, що саме дія мораторії на перевірки, і як наслідок, відсутність ефективного контролю, є причинами масових отруєнь дітей у таборах відпочинку по всій країні.

Тригубенко, у свою чергу, пояснив:

“Перше: станом на початок цього літнього сезону, мораторій на перевірки для Держпродспоживслужби вже не діяв. Адже ще у лютому КМУ видав окрему постанову, якою наділив правом перевірки низку контролерів”

“Друге: на початку літа Держпродспоживслужба провела комплексну перевірку дитячих таборів по всій країні. Тоді відзвітували про виявлені тисячі порушень та винесені сотні приписів. І тут у мене питання: чи доречно у такій ситуації Лапі знову кивати на мораторій? Чи можливо треба більш ефективно робити свою пряму роботу, контролюючи, зокрема, процес усунення виявлених порушень на постійній основі....???”, — йдеться у дописі політика.

Нагадаємо, внаслідок масового отруєння дітей у таборі “Славутич”, що під Києвом, одна дівчинка впала в кому.

Внаслідок масового отруєння у таборі на Донеччині, постраждало 60 дітей.

Ще 10 відпочивальників отруїлися на базі відпочинку “Сан Маріно” на Миколаївщині.


Джерело: УНН 09 серпня 2018


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.