Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тригубенко про масові отруєння дітей: Держпродспоживслужбі нічого кивати на мораторій

Тривалий мораторій на перевірки бізнесу увінчався негативними наслідками у багатьох сферах. Разом з тим, до масових отруєнь у дитячих таборах, які відбуваються цього літа, мораторій вже немає ніякого стосунку, адже був скасований ще на початку лютого поточного року. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Сергій Тригубенко, коментуючи висловлювання голови Держпродспоживслужби України Володимира Лапи.

Зокрема, Лапа під час спілкування з пресою зауважив, що саме дія мораторії на перевірки, і як наслідок, відсутність ефективного контролю, є причинами масових отруєнь дітей у таборах відпочинку по всій країні.

Тригубенко, у свою чергу, пояснив:

“Перше: станом на початок цього літнього сезону, мораторій на перевірки для Держпродспоживслужби вже не діяв. Адже ще у лютому КМУ видав окрему постанову, якою наділив правом перевірки низку контролерів”

“Друге: на початку літа Держпродспоживслужба провела комплексну перевірку дитячих таборів по всій країні. Тоді відзвітували про виявлені тисячі порушень та винесені сотні приписів. І тут у мене питання: чи доречно у такій ситуації Лапі знову кивати на мораторій? Чи можливо треба більш ефективно робити свою пряму роботу, контролюючи, зокрема, процес усунення виявлених порушень на постійній основі....???”, — йдеться у дописі політика.

Нагадаємо, внаслідок масового отруєння дітей у таборі “Славутич”, що під Києвом, одна дівчинка впала в кому.

Внаслідок масового отруєння у таборі на Донеччині, постраждало 60 дітей.

Ще 10 відпочивальників отруїлися на базі відпочинку “Сан Маріно” на Миколаївщині.


Джерело: УНН 09 серпня 2018


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору. Діти виділили три області, які є на їхню думку є найважливішими для того, щоб знизити рівень небезпек під час перебування дітей в інтернеті: попередження небезпек, інформування про небезпеки (освіта) та реагування (захист), а також розробили рекомендації, які є внеском у розв’язання проблеми сексуального насильства щодо дітей в веб-мережі.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.