Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тренінг Людмили Волинець для громадських активістів Запоріжжя щодо захисту прав дітей

Асоціація прийомних сімей Запорізької області 19 листопада запрошує громадських активістів на унікальний тренінг «Співпраця громадських організацій з місцевими органами виконавчої влади з питань захисту прав дитини».

Проведе навчання Людмила Волинець, одна з найбільш відомих національних експерток з питань прав дітей та всиновлення.

Без перебільшення Людмила Волинець є однією з найбільш авторитетних та досвідчених експерток у сфері захисту прав дітей. Зараз вона — керівниця апарату Міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей — пріоритет держави» у Верховній Раді, та є співголовою Всеукраїнської громадської організації «Служба захисту дітей». Раніше Людмила Волинець працювала директором Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, заступником Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, а також — керівником офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини. Саме вона є авторкою цілого ряду законопроектів і змін до нормативно-правових документів, які регулюють сферу сімейного влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тому невипадково саме Людмилу Волинець новостворена Асоціація прийомних сімей Запорізької області запросила провести багатоденне навчання для громадських активістів, які таким або іншим чином дотичні до теми захисту прав дітей.

19 листопада, з 11 до 18 години, Людмила Волинець проведе тренінг на тему «Співпраця громадських організацій з місцевими органами виконавчої влади з питань захисту прав дитини» для представників громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів Запоріжжя, які опікуються захистом прав дітей в різних сферах.

Місце проведення – Запорізький обласний центр молоді (вул. Патріотична, 49).

Початок реєстрації о 10.30.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Заявки до участі у тренінгу приймаються. Просимо представників громадських, благодійних, волонтерських організацій, які бажають взяти участь у тренінгу, до 17 години 15 листопада надіслати на електронну пошту apsimzp@gmail.com заявку із темою «На тренінг Волинець», де вказати:
– назву організації та контакти (пошта, телефон);
– представників організації;
– питання до Людмили Волинець, відповідь на які хотіли б почути (за наявності).

Партнером та співорганізатором проведення заходів є Служба у справах дітей Запорізької облдержадміністрації

З питань взаємодії зі ЗМІ та НУО звертайтесь: Микола Колодяжний, медіа-експерт Асоціації прийомних сімей Запорізької області, 067 614 10 53, nnikkolo@gmail.com


Джерело: Громадський простір 14 листопада 2017


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children