Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тренінг Людмили Волинець для громадських активістів Запоріжжя щодо захисту прав дітей

Асоціація прийомних сімей Запорізької області 19 листопада запрошує громадських активістів на унікальний тренінг «Співпраця громадських організацій з місцевими органами виконавчої влади з питань захисту прав дитини».

Проведе навчання Людмила Волинець, одна з найбільш відомих національних експерток з питань прав дітей та всиновлення.

Без перебільшення Людмила Волинець є однією з найбільш авторитетних та досвідчених експерток у сфері захисту прав дітей. Зараз вона — керівниця апарату Міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей — пріоритет держави» у Верховній Раді, та є співголовою Всеукраїнської громадської організації «Служба захисту дітей». Раніше Людмила Волинець працювала директором Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, заступником Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, а також — керівником офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини. Саме вона є авторкою цілого ряду законопроектів і змін до нормативно-правових документів, які регулюють сферу сімейного влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тому невипадково саме Людмилу Волинець новостворена Асоціація прийомних сімей Запорізької області запросила провести багатоденне навчання для громадських активістів, які таким або іншим чином дотичні до теми захисту прав дітей.

19 листопада, з 11 до 18 години, Людмила Волинець проведе тренінг на тему «Співпраця громадських організацій з місцевими органами виконавчої влади з питань захисту прав дитини» для представників громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів Запоріжжя, які опікуються захистом прав дітей в різних сферах.

Місце проведення – Запорізький обласний центр молоді (вул. Патріотична, 49).

Початок реєстрації о 10.30.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Заявки до участі у тренінгу приймаються. Просимо представників громадських, благодійних, волонтерських організацій, які бажають взяти участь у тренінгу, до 17 години 15 листопада надіслати на електронну пошту apsimzp@gmail.com заявку із темою «На тренінг Волинець», де вказати:
– назву організації та контакти (пошта, телефон);
– представників організації;
– питання до Людмили Волинець, відповідь на які хотіли б почути (за наявності).

Партнером та співорганізатором проведення заходів є Служба у справах дітей Запорізької облдержадміністрації

З питань взаємодії зі ЗМІ та НУО звертайтесь: Микола Колодяжний, медіа-експерт Асоціації прийомних сімей Запорізької області, 067 614 10 53, nnikkolo@gmail.com


Джерело: Громадський простір 14 листопада 2017


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.