Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ТОП ознак того, що над дитиною знущаються в школі

Цькування в школі - це одна з найсерйозніших проблем сучасності. Як правило, мало хто ніколи не стикався з цією проблемою на власному досвіді. Переважно школярі діляться на дві групи: на тих, хто знущається і на тих, над ким знущаються.

Однак, якщо зі складними підлітками все зрозуміло, то як бути з тихими спокійними дітьми над якими знущаються в школі, а вони не просять батьків про допомогу, боячись, що втручання дорослих лише погіршить ситуацію?

Як вчасно помітити, що дитині потрібна допомога?

Синці

Безумовно, ніхто з батьків не буде змушувати старшокласника роздягатися до трусів і буквально зі збільшувальним склом в руках уважно оглядати його на предмет наявності синців і саден. Проте, уважно придивіться до дитини. Так чи інакше ви побачите її в майці або футболці, перед сном ви цілком можете побачити хлопця в одних трусах, а дівчину в піжамних шортах. Якщо на тілі дитини є синці - ви їх помітите.

Найчастіше підлітки намагаються приховати синці від батьків. Дівчата маскують синці на шиї, намагаючись прикрити їх довгим волоссям. Синці на руках ховають під довгими рукавами светрів, а синці на ногах - під брюками з яких підлітки не вилазять, доки синці повністю не зійдуть. Причому погода і час доби в цей момент для них втрачають будь-який сенс. Якщо ваша дитина різко змінила свої переваги в одязі і стала буквально ховатися в якісь дивні балахони, незважаючи на спеку - це тривожний знак і варто уважніше до неї придивитися.

Апатія

Підліток, якого травлять в школі стає заляканим, але найголовніше - у нього з'являється апатія до життя. Цілковита байдужність до подій і самооцінка, яка опускається все нижче і нижче. Дитина починає шукати всі можливі способи, щоб не йти до школи, починаючи від поганого самопочуття і закінчуючи банальними прогулами. Але найголовніше, дитина, яку травлять в школі не буде прогулювати уроки з друзями. Вона просто дочекається поки ви підете на роботу і залишиться вдома, боючись вийти з безпечної зони.

Губить речі і вічно голодний

Якщо ваша дитина раптом почала постійно щось губити в школі - зверніть на це увагу. Як би ми не нарікали на дитячу неуважність, підлітки дуже дорожать своїми гаджетами. Якщо у вашої дитини протягом місяця несподівано загубляться смартфон, планшет, годинник або ще щось - не вірте в казку про те, що все це було загублено, десь забуте або розбите і одразу викинуто.

Ще один важливий симптом - апетит, з яким дитина приходить зі школи. Якщо ви даєте їй гроші на обіди в школі, а вона, прийшовши додому накидається на їжу буквально з вовчим апетитом, виникає логічне запитання: чому вона не обідала в школі і куди пішли видані вами гроші?


Джерело: Обозреватель 11 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок