Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Соціальні послуги для дітей та сімей, які розвинуті на Дніпропетровщині, заслуговують на розповсюдження в кожному регіоні країни – Кулеба

Уповноважений Президента України з прав дитини здійснив робочу поїздку до Дніпропетровської області. З представниками обласної служби у справах дітей, департаментів соціального захисту населення, освіти і науки, охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микола Кулеба обговорив стан впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки на Дніпропетровщині.

Також, в рамках поїздки, М.Кулеба разом з завідуючою відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Оленою Ремень та керівником Національного офісу з реформи деінституалізації Маріанною Онуфрик відвідали Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома».

«Центр, який ми відвідали - модель новітнього закладу, який надає комплексні послуги на рівні громади. Унікальність закладу полягає в тому, що він функціонує на умовах співфінансування – між районною владою та об’єднаною територіальною громадою. В перспективі такі центри мають з’явитись і в інших територіальних громадах та будуть надавати послуги раннього і екстреного втручання, соціального гуртожитку та ін.» - наголосив Микола Кулеба.

Наприкінці поїздки Уповноважений завітав у Малий груповий будинок - заклад альтернативного догляду, де поспілкувався з вихователями та 12 дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, серед яких є діти з особливими потребами.

«У березні, під час розгляду питання реформування інтернатної системи на Національній Раді реформ, Президент наголосив, що необхідно вжити всіх заходів, щоб кожна дитина-сирота не жила в інституції, а мала сім’ю, або проживала в умовах, наближених до сімейних. Саме такими умовами і є Малий груповий будинок» - підкреслив Микола Кулеба.

Він позитивно оцінив роботу центру «Добре вдома» та Малого групового будинку та висловив переконання, що він має бути поширений у всіх областях України.

 


Джерело: president.gov.ua 12 вересня 2017


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.