Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рада провалила законопроект про посилення соцзахисту дітей

Верховна Рада відхилила законопроект №9523 щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми.

Проект закону не набрав необхідних мінімум 226 голосів.

"Я думаю, доопрацюємо і повторно винесемо (законопроект №9523 - ред.)", - сказав Голова ВР Андрій Парубій.

Як зазначила заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович, яка презентувала законопроект, документ розроблений з метою забезпечення прав дітей на виховання в сімейному середовищі.

Вона розповіла, що протягом 2016-2018 років в Україні проводився експеримент зі здійснення патронату над дитиною. Його суть полягає в тимчасовому влаштуванні дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у сім'ї професійних патронатних вихователів.

Законопроект №9523 передбачав продовження дії цього експерименту до 2026 року на період реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Документ мав сприяти розвитку нових видів послуг для дітей та сімей з дітьми в об'єднаних територіальних громадах та прискоренню процесів трансформування інтернатних закладів.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 16 травня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.