Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рада провалила законопроект про посилення соцзахисту дітей

Верховна Рада відхилила законопроект №9523 щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми.

Проект закону не набрав необхідних мінімум 226 голосів.

"Я думаю, доопрацюємо і повторно винесемо (законопроект №9523 - ред.)", - сказав Голова ВР Андрій Парубій.

Як зазначила заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович, яка презентувала законопроект, документ розроблений з метою забезпечення прав дітей на виховання в сімейному середовищі.

Вона розповіла, що протягом 2016-2018 років в Україні проводився експеримент зі здійснення патронату над дитиною. Його суть полягає в тимчасовому влаштуванні дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у сім'ї професійних патронатних вихователів.

Законопроект №9523 передбачав продовження дії цього експерименту до 2026 року на період реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Документ мав сприяти розвитку нових видів послуг для дітей та сімей з дітьми в об'єднаних територіальних громадах та прискоренню процесів трансформування інтернатних закладів.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 16 травня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.