Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Психологи назвали помилки у вихованні, які можуть зламати життя вашій дитині

Батьки часто допускають помилки у вихованні, які можуть плачевно позначитися на душевному здоров'ї дитини. Передає Clutch.

Повна свобода вибору

Так, дитина повинна вміти приймати рішення і робити самостійний вибір, але кожен раз це для неї великий стрес. Тут головне не перегнути палицю. Пам'ятай, що кількість опцій повинна бути обмеженою, інакше замість того, щоб вибрати, малюк влаштує істерику.

Занадто багато інтересів

У розвиваючих гуртках і секціях повинна бути міра, адже твоя дитина - не надлюдина. Якщо ти думаєш, що малюк зможе розвиватися лише там, ти помиляєшся: він може дізнаватися новп на прогулянках з друзями і навіть вдома перед комп'ютером. Для дітей головне, щоб заняття приносило задоволення (навіть якщо доводиться долати труднощі) і досить відпочинку. Лише в цьому випадку буде користь.

Не обговорюють теми, пов'язані з інтимом
В сім'ї не можна замовчувати питання на інтимну тему, адже це може призвести до плачевних наслідків. Не варто думати, що якщо ти не будеш піднімати "сороміцькі" теми, дитина в них не зацікавиться. Те, що ти навчиш малюка слухати своє тіло, розкажеш йому про кордони, які потрібно встановити з іншими людьми, а також про контрацепцію і венеричні захворювання, може в буквальному сенсі врятувати його життя. У сім'ях, де бояться говорити про секс, з'являтися вагітні підлітки, і, гірше того, жертви сексуального насильства.

Надміру критикують дитини

Критика не приводить до успіху, незважаючи на те, що багато хто так думає. Вона лише занижує самооцінку і формує так званий синдром відмінника, з яким дитина ніколи не буде почувати себе достатнь успішною.

 


Джерело: znaj.ua 10 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   психологія дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.