Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Презентація всеукраїнського дослідження про дотримання прав дитини «Голоси дітей»

16 травня, о 14.30 в залі Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму під час засідання Комітету відбудеться презентація Звіту про дотримання прав дитини «Голоси дітей», що підготовлений за результатами всеукраїнського дослідження.

Під час дослідження було опитано близько 1290 дітей віком від 13 до 17 років, які представляють голоси дітей з усієї України (похибка складає 3,1%).

Звіт враховує погляди дітей, щодо дотримання їх прав і складається з таких тем:

повага до поглядів та думки дитини;
право почуватися добре і безпечно (в т.ч. захист від булінгу);
рости за різних обставин (дотримання принципу недискримінації);
право на освіту;
бачення дітьми свого майбутнього.
Презентувати звіт буде команда з 11 дітей, яка брала участь у підготовці звіту та проведенні дослідження.

Результати дослідження серед іншого показують:

82% дітей вважають, що влада повинна дослухатися до думок дітей;

19% дітей протягом останнього року потерпали від цькування/булінгу;

33% дітей не почуваються у безпеці в громадському транспорті ввечері;

29% дітей впродовж останнього року не змогли взяти участь у шкільному заході (екскурсії, поході, тощо) через відсутність грошей;

62% дітей хочуть висловлювати свої думки і більше впливати на організацію навчального процесів школах;

тощо.

Отримати повний звіт за результатами всеукраїнського дослідження та почути думки дітей Ви зможете під час заходу.

* * *

Презентація вiдбудеться в примiщеннi комітетів Верховної Ради України за адресою: вул. Садова 3А, к. 1016. Вхiд для преси — за акредитаційної картки прес-служби Верховної Ради України. Разова акредитація оформлюється через прес-службу Верховної ради України.

Всеукраїнське дослідження щодо стану дотримання прав дитини в Україні проведений групою молодих людей у віці 14-19 років спільно з Коаліцією «Права дитини в Україні», Українською асоціацією маркетингу за підтримки Жіночого консорціуму України, Save the Children International та Уряду Швеції у 2017 році. За результатами проведеного дослідження молодими людьми та експертами Коаліції були підготовані звіт та рекомендації.

Контакти: Мамалига Ганна (093) 870 62 58, ganna@wcu-network.org.ua.


Джерело: Громадський простір 15 травня 2018


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.