Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Прем'єр повідомив, скільки стягнули з боржників аліментів

За рік дії урядової програми “Чужих дітей не буває” на користь 1 млн дітей стягнули вже 7,8 млрд грн аліментів.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“На користь 1 млн дітей, які виховуються в неповних сім’ях, стягнуто вже 7,8 млрд грн аліментів”, – сказав Гройсман.

Довідка Finance.ua

Закон в межах проекту “Чужих дітей не буває” дозволяє підвищити мінімальний розмір аліментів до 100% прожиткового мінімуму (1559-1944 грн залежно від віку дитини).

Стягнути аліменти, якщо дитина живе в Україні, а батько за кордоном: подати позов до суду в Україні, за місцем проживання дитини.

Якщо рішення про стягнення аліментів з батька, який проживає за кордоном, буде винесено судом України, це рішення на території іншої країни буде виконуватися відповідно до Договору про надання правової допомоги.

 


Джерело: finance.ua 12 липня 2019


Тегиаліменти,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок