Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Прем'єр повідомив, скільки стягнули з боржників аліментів

За рік дії урядової програми “Чужих дітей не буває” на користь 1 млн дітей стягнули вже 7,8 млрд грн аліментів.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“На користь 1 млн дітей, які виховуються в неповних сім’ях, стягнуто вже 7,8 млрд грн аліментів”, – сказав Гройсман.

Довідка Finance.ua

Закон в межах проекту “Чужих дітей не буває” дозволяє підвищити мінімальний розмір аліментів до 100% прожиткового мінімуму (1559-1944 грн залежно від віку дитини).

Стягнути аліменти, якщо дитина живе в Україні, а батько за кордоном: подати позов до суду в Україні, за місцем проживання дитини.

Якщо рішення про стягнення аліментів з батька, який проживає за кордоном, буде винесено судом України, це рішення на території іншої країни буде виконуватися відповідно до Договору про надання правової допомоги.

 


Джерело: finance.ua 12 липня 2019


Тегиаліменти,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.