Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підтримуйте дітей: психологи розповіли, як уникнути стресу перед новим навчальним роком

Фахівці розповіли, як підготувати дітей до початку нового навчального року у школах. Про це пише ТСН.

Основна підготовка до школи після літніх канікул полягає не в купівлі канцелярського приладдя або форми, а в тому, щоб адаптувати дитину і зробити перехід від відпочинку до навчання плавним. Особливу увагу варто звернути на тих, хто йде в перший клас або готується до випуску.

В першу чергу психологи рекомендують привчити дитину вчасно лягати спати і рано прокидатися. Звичайний недосип посилює стрес в перші тижні після початку навчального року.

Також варто привчати дитину до самостійності і відповідальності і постаратися не нав'язувати свої власні стереотипи про школу.

Для тих дітей, які йдуть у випускний клас, навчальний рік стане дуже важливим і відповідальним. Психологи рекомендують батькам не зациклюватися на цьому, так як це веде до демотивації дітей з перших днів навчального року.

Найважливіша порада, яку дають психологи батькам – це за будь-яких обставин, незалежно від віку школяра та того, в якому класі навчається, підтримувати свою дитину у всьому.

 


Джерело: РБК-Україна 09 серпня 2018


Тегиправа дитини,   психологія дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору. Діти виділили три області, які є на їхню думку є найважливішими для того, щоб знизити рівень небезпек під час перебування дітей в інтернеті: попередження небезпек, інформування про небезпеки (освіта) та реагування (захист), а також розробили рекомендації, які є внеском у розв’язання проблеми сексуального насильства щодо дітей в веб-мережі.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.