Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підтримуйте дітей: психологи розповіли, як уникнути стресу перед новим навчальним роком

Фахівці розповіли, як підготувати дітей до початку нового навчального року у школах. Про це пише ТСН.

Основна підготовка до школи після літніх канікул полягає не в купівлі канцелярського приладдя або форми, а в тому, щоб адаптувати дитину і зробити перехід від відпочинку до навчання плавним. Особливу увагу варто звернути на тих, хто йде в перший клас або готується до випуску.

В першу чергу психологи рекомендують привчити дитину вчасно лягати спати і рано прокидатися. Звичайний недосип посилює стрес в перші тижні після початку навчального року.

Також варто привчати дитину до самостійності і відповідальності і постаратися не нав'язувати свої власні стереотипи про школу.

Для тих дітей, які йдуть у випускний клас, навчальний рік стане дуже важливим і відповідальним. Психологи рекомендують батькам не зациклюватися на цьому, так як це веде до демотивації дітей з перших днів навчального року.

Найважливіша порада, яку дають психологи батькам – це за будь-яких обставин, незалежно від віку школяра та того, в якому класі навчається, підтримувати свою дитину у всьому.

 


Джерело: РБК-Україна 09 серпня 2018


Тегиправа дитини,   психологія дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children