Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Немає сенсу питати дітей, ким вони хочуть бути

Чи необхідно враховувати в школі схильність дітей до гуманітарних або точних наук?

Ні, не потрібно.

Ми провели велике наукове дослідження, опитавши більш ніж 8000 дорослих людей і учнів. І поставили зустрічне запитання: "А ви берете на себе відповідальність за майбутнє школяра, потураючи його схильності до гуманітарних або природничих наук?".

Відповіді отримали такі: відповідальність на себе взяли 7% педагогів, 24% батьків і 3% самих школярів.

Тобто, радити радять, а відповідальності брати не хочуть.

Втім, батьки можуть спробувати віддати дитину на музику, фізкультуру, хімію, іноземні мови, історію чи математику. А потім, коли вона виросте, подивитися, чи скаже вона їм "спасибі".

Річ у тім, що невідомо, який саме біт інформації, отриманий у школі, потім може стати справою життя. Діти змінюють свої уподобання по три рази на рік, пробуючи то одне, то інше (і це правильно!), не пов'язуючи ці проби і помилки зі своїм майбутнім.

Усвідомлений же вибір "ким я хочу стати" починається, як правило, з 20-22 років. Навіть більше, зараз і ліва і права півкуля мають бути однаково добре розвиненими. Час такий.

І ще. Все залежить від того, навіщо ви посилаєте дитину в школу. Щоб вона там не напружувалася, роблячи тільки те, що їй подобається і легко дається?

Або навпаки – щоб вона там старалася і наполегливо тренувалася, набуваючи максимум умінь, навичок, знань і компетенцій, які допоможуть їй зайняти вище місце в житті.

Тому що розподіл на фізиків і ліриків пішов у далеке минуле.

Виграють ті, хто розуміє: зараз треба швидко орієнтуватися в усьому.


Джерело: gazeta.ua 11 лютого 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   профорієнтація дітей

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.