Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Комітет затвердив склад робочої групи з підготовки законопроекту про повну загальну середню освіту

Комітет з питань освіти, науки та інновацій затвердив план роботи на період другої сесії та склад робочої групи з підготовки проекту Закону “Про повну загальну середню освіту”. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Верховної Ради України.

Повідомляється, що враховуючи те, що ухвалення Закону “Про повну загальну середню освіту” стосується: значної кількості громадян України та впливатиме на ключові їх інтереси; питань функціонування місцевого самоврядування, прав і інтересів територіальних громад, місцевого та регіонального розвитку; збереження соціально-трудових прав працівників системи освіти, дітей та їх батьків тощо, народні депутати України — члени Комітету одноголосно прийняли рішення:

— схвалити склад робочої групи з підготовки проекту Закону “Про повну загальну середню освіту” (№ 0901).
— вважати, що склад робочої групи може бути доповненим за поданням народних депутатів України — членів Комітету.
— звернутися до відповідних центральних органів державної виконавчої влади з проханням про делегування до складу Робочої групи відповідальних працівників цих органів.

Також, комітет прийняв рішення затвердити план роботи Комітету на період другої сесії дев’ятого скликання на наступному засіданні Комітету.


Джерело: УНН 10 вересня 2019


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.