Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ: всі воюючі сторони в Сирії використовують дітей

У 2017 році в бойових діях в Сирії брали участь не менше 900 неповнолітніх. Про це йдеться в повідомленні Дитячого фонду ООН, передає DW.

Зокрема, за даними Дитячого фонду ООН, у 2017 році у військових діях в Сирії брали участь не менше 900 дітей, чверть з них були молодше 15 років.

Також у 2017 році 244 дитини в Сирії були затримані. За даними ЮНІСЕФ подібні порушення прав дітей здійснювала кожна сторона сирійського конфлікту, уточнив регіональний директор ЮНІСЕФ по країнах Близького Сходу і Північної Африки Герт Каппелер.

Те, що побачили працівники гуманітарних організацій у Східній Гуті, було "гірше, ніж у свій час в східному Алеппо", вказав далі представник організації. У цілому, за оцінкою ЮНІСЕФ, за майже сім років війни в Сирії важкі фізичні та психічні травми отримали понад 1,5 мільйона чоловік. Зокрема, близько 86 тисяч людей в результаті військових дій втратили кінцівки.

З 2013 року майже 400 тисяч жителів Східної Гути знаходяться на облоговому становищі, не маючи доступу до продовольства, питної води, медикаментів і електрики. В середині лютого 2018 року армія президента Сирії Башара Асада почала бомбардування позицій повстанців у регіоні, в результаті яких, за даними Сирійської наглядової ради з прав людини, загинуло понад 930 мирних жителів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Сирії більше тисячі мирних жителів були вбиті в результаті атак урядових сил на оплот опозиції у Східній Гуті.


Джерело: РБК-Україна 13 березня 2018


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору. Діти виділили три області, які є на їхню думку є найважливішими для того, щоб знизити рівень небезпек під час перебування дітей в інтернеті: попередження небезпек, інформування про небезпеки (освіта) та реагування (захист), а також розробили рекомендації, які є внеском у розв’язання проблеми сексуального насильства щодо дітей в веб-мережі.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.