Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЮНІСЕФ: всі воюючі сторони в Сирії використовують дітей

У 2017 році в бойових діях в Сирії брали участь не менше 900 неповнолітніх. Про це йдеться в повідомленні Дитячого фонду ООН, передає DW.

Зокрема, за даними Дитячого фонду ООН, у 2017 році у військових діях в Сирії брали участь не менше 900 дітей, чверть з них були молодше 15 років.

Також у 2017 році 244 дитини в Сирії були затримані. За даними ЮНІСЕФ подібні порушення прав дітей здійснювала кожна сторона сирійського конфлікту, уточнив регіональний директор ЮНІСЕФ по країнах Близького Сходу і Північної Африки Герт Каппелер.

Те, що побачили працівники гуманітарних організацій у Східній Гуті, було "гірше, ніж у свій час в східному Алеппо", вказав далі представник організації. У цілому, за оцінкою ЮНІСЕФ, за майже сім років війни в Сирії важкі фізичні та психічні травми отримали понад 1,5 мільйона чоловік. Зокрема, близько 86 тисяч людей в результаті військових дій втратили кінцівки.

З 2013 року майже 400 тисяч жителів Східної Гути знаходяться на облоговому становищі, не маючи доступу до продовольства, питної води, медикаментів і електрики. В середині лютого 2018 року армія президента Сирії Башара Асада почала бомбардування позицій повстанців у регіоні, в результаті яких, за даними Сирійської наглядової ради з прав людини, загинуло понад 930 мирних жителів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Сирії більше тисячі мирних жителів були вбиті в результаті атак урядових сил на оплот опозиції у Східній Гуті.


Джерело: РБК-Україна 13 березня 2018


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.