Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Громадські організації закликають Генерального Секретаря опублікувати список сторін збройного конфлікту

Група з 44 організацій громадянського суспільства закликала Генерального секретаря ООН Антоніу Гутеріша опублікувати точний список сторін збройного конфлікту, який включав би держави, що здійснюють серйозні порушення прав дитини.

Група опублікувала відкритий лист, адресований Генеральному секретарю після повідомлень про те, що він планує "заморозити" нові доповнення до так званого "чорного списку", що додається до нього зі щорічною доповіддю в Раду Безпеки ООН з питання про дітей і збройних конфліктах. Цей крок пов'язаний з тиском з боку деяких держав протягом останніх двох років, включаючи Саудівську Аравію, яка, ймовірно, пригрозила зупинити фінансування ключових програм ООН, якщо вона буде продовжувати перебувати в "чорному списку" у зв'язку тривалими порушеннями прав дитини через бомбардування в Ємені . Україна також не потрапила до звіту 2015-2016 рр. через сильну опозицію з боку Російської Федерації, незважаючи на вбивства і поранення дітей, а також вербування дітей обома сторонами конфлікту, бомбардування шкіл і лікарень.

Організації, які підписали відкритий лист, в тому числі CRIN, вважають, що "за 15 років публікації так званого" чорного списку "країн, які беруть участь у збройних конфліктах, повинні добре знати, що в разі серйозних порушень щодо прав дітей, вони можуть в нього потрапити ". Правозахисники вважають, що надання додаткового часу сторонам "для поліпшення ситуації" зробить процес ще більш політизованим і звертаються до Генерального секретаря із закликом опублікувати неупереджений список країн-порушників прав дитини.


Джерело: CRIN 16 червня 2017


Тегидіти,   права дитини,   ООН,   Діти,   збройний конфлікт,   залучення дітей

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.