Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Громадські організації закликають Генерального Секретаря опублікувати список сторін збройного конфлікту

Група з 44 організацій громадянського суспільства закликала Генерального секретаря ООН Антоніу Гутеріша опублікувати точний список сторін збройного конфлікту, який включав би держави, що здійснюють серйозні порушення прав дитини.

Група опублікувала відкритий лист, адресований Генеральному секретарю після повідомлень про те, що він планує "заморозити" нові доповнення до так званого "чорного списку", що додається до нього зі щорічною доповіддю в Раду Безпеки ООН з питання про дітей і збройних конфліктах. Цей крок пов'язаний з тиском з боку деяких держав протягом останніх двох років, включаючи Саудівську Аравію, яка, ймовірно, пригрозила зупинити фінансування ключових програм ООН, якщо вона буде продовжувати перебувати в "чорному списку" у зв'язку тривалими порушеннями прав дитини через бомбардування в Ємені . Україна також не потрапила до звіту 2015-2016 рр. через сильну опозицію з боку Російської Федерації, незважаючи на вбивства і поранення дітей, а також вербування дітей обома сторонами конфлікту, бомбардування шкіл і лікарень.

Організації, які підписали відкритий лист, в тому числі CRIN, вважають, що "за 15 років публікації так званого" чорного списку "країн, які беруть участь у збройних конфліктах, повинні добре знати, що в разі серйозних порушень щодо прав дітей, вони можуть в нього потрапити ". Правозахисники вважають, що надання додаткового часу сторонам "для поліпшення ситуації" зробить процес ще більш політизованим і звертаються до Генерального секретаря із закликом опублікувати неупереджений список країн-порушників прав дитини.


Джерело: CRIN 16 червня 2017


Тегидіти,   права дитини,   ООН,   Діти,   збройний конфлікт,   залучення дітей

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.