Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Головні акціонери Apple вимагають дослідити залежність дітей від айфонів

Основні аукціонери компанії Apple Inc. — Jana Partners LLC та California State Teachers’ Retirement System — написали відкритого листа до організації з вимогою дослідити залежність дітей від айфонів. Про це повідомило видання Bloomberg.

У вищезгаданому листі наголосили на потребі створення шляхів обмеження використання дітьми гаджетів Apple, адже це негативно впливає на їхнє здоров’я.

Оскільки айфони стають звичним у вжитку предметом, молодь не вважає це проблемою. Проте уряди країн почали боротьбу проти залежності.

Наприклад, Франція заборонила користуватися телефонами у початкових та середніх школах. У той час як компанія Apple пропонує запровадити батьківський контроль, який матиме назву «Запитати дозвіл на покупку». Для того, щоб підлітки та дошкільнята могли придбати якусь річ, їхні батьки мають підтвердити цю дію. Подібні обмеження також можуть бути розміщені на доступ до деяких додатків, вмісту та використання певних даних.

На підтвердження своїх побоювань, акціонери навели статистику:

67% з опитаних 2300 американських вчителів наголосили, що чимало школярів відволікають гаджети під час занять, що 27% 8-класників, які просиджують більшість свого часу у соцмережах, схильні до депресії;

згідно з дослідженням Каліфорнійського університету, що у Лос-Анджелесі, діти, які провели 5 днів у таборі на свіжому повітрі з забороною використання гаджетів, показали кращі результати під час проходження тестів на емпатію;

опитування Американської психологічної асоціації показало, що для 48% батьків постійно сперечаються з дітьми через кількість часу, яку ті можуть присвятити своїм гаджетам;

50% підлітків, за їх словами, залежні від своїх телефонів і 78% перевіряють нові повідомлення щогодини.

Поки представники Apple відмовилися коментувати таке звернення.


Джерело: galinfo.com.ua 12 сiчня 2018


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору. Діти виділили три області, які є на їхню думку є найважливішими для того, щоб знизити рівень небезпек під час перебування дітей в інтернеті: попередження небезпек, інформування про небезпеки (освіта) та реагування (захист), а також розробили рекомендації, які є внеском у розв’язання проблеми сексуального насильства щодо дітей в веб-мережі.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.